Manažér na oddelenie montáží

SkloBau s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
1 300 EUR/mesiacuvedená mzda je minimum na TPP, konkrétna mzda bude upravená na základe skúseností uchádzača + odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na tejto pozícii budeš mať následujúce zodpovednosti:

- organizáciu práce pracovníkov montáží a kontrolu ich kvality práce,

- plánovanie realizácie zákaziek,

- kontrolu prípravy pracovníkov a plánovanie ich pracovného týždňa,

- zaznamenávanie zákaziek a práce pracovníkov do pracovného denníka.

Okrem toho, tvoje náplň práce bude zahŕňať aj:

- zabezpečovanie potrebných materiálov a náradia pre montáže,

- komunikácia s ostatnými oddeleniami pre zabezpečenie hladkého priebehu projektov (zákaziek),

- komunikácia so zákazníkom za účelom plánovania dátumu a času montáže,

- komunikácia so zákazníkmi v prípade reklamácie,

- poskytovanie návrhov na zlepšenie procesov a postupov.

Typická pracovná doba pre túto pozíciu je 8 hodín denne s možnosťou flexibilného pracovného času.

- konkurencieschopná mzda a široká škála benefitov,

- podporujeme našich zamestnancov v ich ďalšom vzdelávaní a rozvoji zručností,

- sme otvorení novým nápadom a inováciám, takže sa môžete tešiť na zaujímavé projekty z ktorých viete profitovať,

- výborná pracovná atmosféra a kolegovia, ktorí sa tešia na nového člena tímu.

Pokiaľ Vás naša ponuka zaujala, ste správne motivovaný a hľadáte stabilnú prácu v oblasti riadenia tímu a realizácie zákaziek, zašlite nám Váš životopis s fotografiou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý
CAFLOU - Úplný začiatočník
Microsoft PowerPoint - Úplný začiatočník

Prax na pozícii/v oblasti

riadiaci pracovník je výhodou

Počet rokov praxe

1

- skúsenosti s organizáciou a realizáciou zákaziek,

- predchádzajúce skúsenosti v oblasti montáži a vedení tímu,

- organizačné a plánovacie schopnosti,

- vynikajúce komunikačné a riadiace zručností,

- schopnosť viesť tím k dosiahnutiu stanovených cieľov.

SkloBau s.r.o. je lídrom v odbore výroby a inštalácie sklenených konštrukcií a doplnkov. Špecializujeme sa na sklenené zábradlia, konštrukčné prvky so sklom, interiérové prvky (sprchové kúty, interiérové zábradlia), zimné záhrady a pergoly, ktoré spájajú moderný dizajn, vysokú kvalitu a odolnosť voči poveternostným vplyvom.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4791946  Dátum zverejnenia: 24.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac