Promotér/Obchodný zástupca pre O2 do regiónov ZA, KE

SKILLS Consulting, s.r.o.

Miesto práce
Žilinský kraj, Košický kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Fixná mzda + provízie z predaja

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Priame oslovovanie potenciálnych zákazníkov v mene nadnárodnej spoločnosti O2 Slovakia, s. r. o. Predstavujeme si zodpovedného, lojálneho a odvážneho človeka, ktorý sa na sebe nebojí pracovať.
• Si pripravený svoju kariéru postaviť na zručnostiach a skúsenostiach, ktoré sú v súčasnosti vyhľadávané?
Tak neváhaj a pridaj sa medzi nás. Sme mladý a dynamický kolektív, kde máš aj ty priestor sa skutočne realizovať a pracovať na svojom osobnom a kariérnom rozvoji.

osobnostný a kariérny rast
pravidelné školenia
firemný telefón
na vyššej pozícii tiež notebook a firemný automobil

Pokiaľ ťa naša ponuka zaujala, pošli nám svoj životopis a motivačný list na e-mailovú adresu [email protected]
K životopisu a sprievodným dokumentom prilož súhlas so spracovaním osobných údajov pre účely evidencie uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zákona č. 122/2013 Zb. o ochrane osobných údajov.

Kontakovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Komunikatívnosť a príjemné vystupovanie
- Výborné predajné a komunikačné zručnosti
- Kreativita, spoľahlivosť a schopnosť zaujať
- Chuť rozvíjať sa a skutočne osobnostne rásť
- Tímový duch a proaktívny prístup k riešeniu situácií

U nás získate neoceniteľné zručnosti v oblasti služieb a obchodu, ktoré využijete počas celej svojej kariéry. Sme ľudia, ktorí dávajú príležitosť takmer každému, aby sa ukázal v tom najlepšom svetle. Nebojíme sa vziať osud do vlastných rúk a pracovať hlavne tak, aby nás to bavilo.
ID: 2059563  Dátum zverejnenia: 24.3.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Fixná mzda + provízie z predaja