Operátor komunikačného centra pre exkluzívnych partnerov O2 a UNICEF

SKILLS Consulting, s.r.o.

Miesto práce
Ulica M. R. Štefánika 13, Žilina, okres Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme mladých, šikovných, dynamických a komunikatívnych operátorov komunikačného centra na priame oslovovanie potenciálnych zákazníkov v mene spoločnosti UNICEF a O2
Láka ťa práca s ľuďmi, ako aj budovanie a riadenie vlastného predajného tímu operátorov.
Sme dynamický kolektív, kde máš aj ty priestor sa skutočne realizovať a pracovať na svojom osobnom a kariérnom rozvoji.
Čaká Ťa aktívne prezentovanie a predaj telekomunikačných produktov, služieb a benefitov spoločnosti O2 a získavanie pravideľných darcov pre UNICEF.

Plat = fixná mzda + provízie z predaja
Firemné benefity:
- mobilný telefón alebo tablet,
- stravné lístky na plný úväzok
- osobnostný a kariérny rast,
- teambuildingové akcie,
- pravidelné školenia,
- zamestnanecké kupóny na zľavy v rôznych zariadeniach.

V prípade záujmu o danú pozíciu pošlite prosím na nižšie uvedený email Váš životopis aj s fotografiou v slovenskom jazyku.
Budeme kontaktovať len vyhovujúcich uchádzačov o pracovnú pozíciu.

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Strojopis - Základy
Hospodárska korešpondencia - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- výborné komunikačné zručnosti,
- záujem učiť sa nové veci,
- tímového ducha,
- reprezentatívne vystupovanie,
- organizácia práce a vysoká pracovná morálka,
- flexibilita.

U nás získate neoceniteľné zručnosti v oblasti služieb a obchodu, ktoré využijete počas celej svojej kariéry. Sme ľudia, ktorí dávajú príležitosť takmer každému, aby sa ukázal v tom najlepšom svetle. Nebojíme sa vziať osud do vlastných rúk a pracovať hlavne tak, aby nás to bavilo.
ID: 1641349  Dátum zverejnenia: 7.8.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou