Kuchár - vedúci zmeny v Hoteli FIS Jasná****

SKI Koliesko, s.r.o.

Miesto práce
Demänovská Dolina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
15.12.2018
1000 Eur brutto základná mzda + osobný príplatok podľa schopností, príplatky za prácu v sobotu, nedeľu, sviatky v zmysle Zákonníka práce

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vykonávanie práce podľa pokynov šéfkuchára - výroba teplej a studenej kuchyne, dezertov, príprava raňajok
Čo budete robiť?
- Implementácia a uplatňovanie kuchynských štandardov
- Zodpovednosť za kvalitu jedál
- Zodpovednosť za dobré hospodárenie
- Kontrola kvality a kvantity objednaného tovaru
- Dodržiavanie hygienických predpisov

- práca v silnej a stabilnej spoločnosti
- príjemné prostredie exkluzívneho hotela
- možnosť ďalšieho odborného vzdelávania
- kvalitné stravovanie
- zamestnanecké ubytovanie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

kuchár

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

kuchár

Počet rokov praxe

2

Čo od Vás očakávame?
- orientáciu na kvalitu a estetiku
- samostatnosť, kreativitu, zodpovednosť, flexibilitu
- znalosť pravidiel HACCP
- vítaná prax v zahraničí

Spoločnosť prevádzkuje exkluzívny rodinný štvorhviezdičkový Hotel FIS Jasná**** v Nízkych Tatrách - Jasnej, ktorý získal ocenenie za najlepší lyžiarsky butik hotel na Slovensku v rámci medzinárodnej súťaže WORLD SKI AWARDS osem krát za sebou za roky 2016, 2017, 2018, 2019, 2020,2021, 2022 a 2023.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 1040925  Dátum zverejnenia: 15.11.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000 Eur brutto základná mzda + osobný príplatok podľa schopností, príplatky za prácu v sobotu, nedeľu, sviatky v zmysle Zákonníka práce