Kuchař/ka

SKI Karlov s.r.o. - Wellness hotel Sauna

Místo práce
Malá Morávka, Okres Bruntál
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jeseníky, Karlov p.Pradědem - Nově zrekonstruovaný wellness hotel 3*** s restaurací a dalšími několika gastro středisky hledá pro své provozy kuchaře/ky - šéfkuchaře/ky. Zkušenosti ze zařízení obdobné úrovně výhodou. Nadstandardní fin. ohodnocení příp. možnost ubytování.

Co vás čeká

Zajímavá práce pro rozvíjející se lyžařský resort. Nabízíme možnost trvalé i sezónní spolupráce.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

- Vyučení v oboru

- Aktivní přístup a zájem

- Svědomitost a zodpovědnost

- Pracovní nasazení

- Čistý trestní rejstřík

Výhodou bude, pokud budete umět

zkušenosti ze zařízení obdobné úrovně výhodou.

Co vám můžeme nabídnout

- Nadstandardní finanční hodnocení
- Možnost ubytování
- Solidní přístup
- Možnost seberealizace

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
ID: 2670259  Dátum zverejnenia: 30.7.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.