Obchodný manažér

Sketch BA s. r. o.

Ružomberská 6, 821 05 Bratislava, Bratislavský kraj, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
mozný okamžite
Mzdové podmienky (brutto)
900 - 3000€ (900€ fix + provízia)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak hľadáš prácu, ktorá dokáže naplno využiť tvoje multifunkčné schopnosti, rád komunikuješ osobne, telefonicky aj mailom, vieš sa vžiť do potrieb klientov, bez webprehliadača nevieš ziť, si spoľahlivý, radi ťa privítame.
Máš zmysel pre humor, zodpovednosť a schopnosť prijať kritiku, tak si ideál.

Čo by si robil?
Staral by si sa o našich existujúcich a tebou získaných nových klientov (reklamné predmety, www stránky, tlačoviny, grafika) - cenové ponuky, návrh riešení potrieb a problémov klientov, ak treba po porade s našimi grafikmi, programátormi, tlačiami a inými dodávateľmi tovaru a služieb.

Ak máš obchodné skúsenosti, absolvované komunikačné, obchodné semináre alebo školenia je to pre nás výraznou výhodou.

Plat: 900€ brutto fix + provízia. Nie je určený horný limit - zavisí od teba, tvojho pracovného výkonu a nasadenia. Naše očakávanie na tvoj výkon je, aby si sa dostali do 3 mesiacov aspoň na 1.400€ brutto.

Hľadáme aktívnych, ambicióznych, samostatných a loajálnych kolegov, ideálne so skúsenosťami v odbore reklamy - grafika, tlačoviny, reklamné a darčekové predmety.

- mladý, dynamický kolektív
- kavička/pivko na terase v záhrade
- blízko do centra, veľa možností najesť sa chutne a lacno
- podporujeme vzdelávanie, školenia, ktoré si sám vyberieš

poslať foto, životopis, osobné skúsenosti a schopnosti (aj mimo pracovných), stručnú charakteristiku seba ako človeka + popis, prečo by ste boli úspešným

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

Tento rok oslavujeme 31 rokov a preskákali sme si toho spolu uz veľa. Máme radi uvoľnenú a priateľskú atmosféru bez potreby vytvárať stres a buzerovať.

Názory, nápady každého člena tímu nás zaujímajú a sme presvedčení, že nás ako celok posúvajú vpred a len vďaka tomu sme schopní prežiť.

Sme radi, ak sa chceš vzdelávať, pracovať na sebe, nie si skúpy poradiť kolegovi, ale aj klientovi. Iba tak, nezištne.

Snažíme sa hrať fér v sukromí aj v práce - medzi sebou, voči klientom, dodávateľom. Je to jednoducho náš ľudský postoj.

Naša činnosť je rozdelená na 2 hlavné smery:
- www.sketchreklama.sk - grafický dizajn, tvorba www stránok, eshopov, Online marketing

- www.sketch.sk - veľkoobchod reklamné a darčekové predmety s najväčším výberom na Slovensku, tlačiarenské služby, dekor reklamných predmetov - tampoprint, sieťotlač, laserovanie, výšivka, razba, sublimácia, UV tlač.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3101922  Dátum zverejnenia: 14.6.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 - 3000€ (900€ fix + provízia)