Asistent pre obchodné +online oddelenie

Sketch BA s. r. o.

Ružomberská 6, 821 05 Bratislava, Bratislavský kraj, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
možný okamžite
Mzdové podmienky (brutto)
850 + bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak hľadáš prácu, ktorá dokáže naplno využiť tvoje multifunkčné schopnosti, tykáš si s Photoshopom, Ilustrátorom, Excelom a Wordom, bez webprehliadača nevieš ziť, vieš čo je vektorová grafika, máš cit a zmysel pre detail a si spoľahlivý, radi ťa privítame.
Máš zmysel pre humor, zodpovednosť a schopnosť prijať kritiku, tak si ideál.

Čo by si robil?
Predávame veľkoobchodne reklamné predmety, tak náhľady, ako by na nich vyzeralo logo klientov.
Staral by si sa, aby sme nemali na webe napisané hlúposti, aktualizoval by si ceny produktov, fotky, pridával nové.
Ak vypadne kolegyňa, objednal by si za ňu tovar u dodávateľov.
Pomohol by si obchodníkom s realizáciou projektov.
Online by si hasil, ak nebudú stíhať aktualizovať fotky, alebo popisy produktov na stránkach klientov ako autoškoly, výrobcovia, predajcovia čohokoľvek.
Vymyslíme si nový produkt alebo službu. Ty si ten, ktorý povie, či to má zmysel - zistíš, či to na Slovensku niekto robí a ak áno za koľko.
Súrne treba odniesť klientovi vzorku katalógu alebo pera a kolega skladník nemôže ísť, lebo mu práve prišli 3 palety tovaru? Ideš na to.
Budeš komunikovať s programátormi, grafikmi, klientami aj dodávateľmi, takže sa z toho musíš vedieť vykecať.

Uf, musíš byť fakt šikovný, aby si toto všetko zvládol, tak nas príď ohúriť. Určite sa na plate dohodneme.

- mladý, dynamický kolektív
- kavička/pivko na terase v záhrade
- blízko do centra, veľa možností najesť sa chutne a lacno
- podporujeme vzdelávanie, školenia, ktoré si sám vyberieš

poslať foto, životopis, osobné skúsenosti a schopnosti (aj mimo pracovných), stručnú charakteristiku seba ako človeka

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Adobe Illustrator - Pokročilý
Adobe Photoshop - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

Viac ako skúsenosti si ceníme samostatnosť, serioznosť, zodpovednosť, príjemne vystupovanie, toleranciu, schopnosť prijať ale i povedať kritiku, zmysel pre humor.

Tento rok oslavujeme 30 rokov a preskákali sme si toho spolu uz veľa. Máme radi uvoľnenú a priateľskú atmosféru bez potreby vytvárať stres a buzerovať.

Názory, nápady každého člena tímu nás zaujímajú a sme presvedčení, že nás ako celok posúvajú vpred a len vďaka tomu sme schopní prežiť.

Sme radi, ak sa chceš vzdelávať, pracovať na sebe, nie si skúpy poradiť kolegovi, ale aj klientovi. Iba tak, nezištne.

Snažíme sa hrať fér v sukromí aj v práce - medzi sebou, voči klientom, dodávateľom. Je to jednoducho náš ľudský postoj.

Naša činnosť je rozdelená na 2 hlavné smery:
- www.sketchreklama.sk - grafický dizajn, tvorba www stránok, eshopov, Online marketing

- www.sketch.sk - veľkoobchod reklamné a darčekové predmety s najväčším výberom na Slovensku, tlačiarenské služby, dekor reklamných predmetov - tampoprint, sieťotlač, laserovanie, výšivka, razba, sublimácia, UV tlač.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2990872  Dátum zverejnenia: 29.3.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 850 + bonusy