Obchodný manažér

Sketch BA s. r. o.

Ružomberská 6, 821 05 Bratislava, Bratislavský kraj, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
mozný okamžite
Mzdové podmienky (brutto)
900 - 2500€ (900€ fix + provízia)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Manažérka a obchodná starostlivosť o zákazníkov (reklamné predmety, www stránky, tlačoviny, grafika) o našich existujúcich a Vami získaných nových zákazníkov - cenové ponuky, objednávanie tovaru a služieb u dodávateľov.
Nutné dobré komunikačné schopnosti, príjemné a kultivované vystupovanie.
Obchodné skúsenosti, absolvované komunikačné, obchodné semináre alebo školenia výraznou výhodou.

Plat: 900€ brutto fix + provízia. Nie je určený horný limit - zavisí od Vás, Vášho pracovného výkonu a nasadenia. Naše očakávanie na Váš výkon je, aby ste sa dostali aspoň na 1.400€ brutto.

Hľadáme aktívnych, ambicióznych, samostatných a loajálnych kolegov, ideálne so skúsenosťami v odbore reklamy - grafika, tlačoviny, reklamné a darčekové predmety.

mladý kolektív
pohyblivá pracovná doba
moznosť vzdelávania formou školení

poslať foto, životopis, osobné skúsenosti a schopnosti (aj mimo pracovných), stručnú charakteristiku seba ako človeka + popis, prečo by ste boli úspešným

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

Tento rok oslavujeme 31 rokov a preskákali sme si toho spolu uz veľa. Máme radi uvoľnenú a priateľskú atmosféru bez potreby vytvárať stres a buzerovať.

Názory, nápady každého člena tímu nás zaujímajú a sme presvedčení, že nás ako celok posúvajú vpred a len vďaka tomu sme schopní prežiť.

Sme radi, ak sa chceš vzdelávať, pracovať na sebe, nie si skúpy poradiť kolegovi, ale aj klientovi. Iba tak, nezištne.

Snažíme sa hrať fér v sukromí aj v práce - medzi sebou, voči klientom, dodávateľom. Je to jednoducho náš ľudský postoj.

Naša činnosť je rozdelená na 2 hlavné smery:
- www.sketchreklama.sk - grafický dizajn, tvorba www stránok, eshopov, Online marketing

- www.sketch.sk - veľkoobchod reklamné a darčekové predmety s najväčším výberom na Slovensku, tlačiarenské služby, dekor reklamných predmetov - tampoprint, sieťotlač, laserovanie, výšivka, razba, sublimácia, UV tlač.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2539402  Dátum zverejnenia: 29.4.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 - 2500€ (900€ fix + provízia)