Majster stavebnej výroby

SKELETON, a. s.

Miesto práce
Bratislavský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
02.11.2016
Mzdové podmienky (brutto)
900 - 1100 netto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• organizácia stavebnej výroby,
• koordinácia prác na stavbe,
• vedenie pracovníkov a ich kontrola,
• komunikácia s dodávateľmi,
• kontrola kvality vykonávaných prác, zodpovednosť za zverený úsek na stavbe, BOZP,
• vedenie príslušnej dokumentácie.

Našim zamestnancom ponúkame:
- dlhodobé zamestnanie v stabilnej spoločnosti,
- istotu pravidelnej mesačnej mzdy,
- pracovné oblečenie,
- ubytovanie vo firemnom byte,
- zaujímavú prácu v príjemnom firemnom kolektíve,
- mobilný telefón a firemné vozidlo s možnosťou využívania i na súkromné účely.
- notebook, kompletné pracovné pomôcky a vybavenie.

Pracovný pohovor sa bude konať v Bratislave, prípadne na našej prevádzke v Čadci.
Mzdové podmienky: 900 - 1100 € netto.
V prípade ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis.
Všetky životopisy dôkladne posúdime. Spoločnosť si vyhradzuje právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Základy
Pokladňa - Pokročilý
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
AutoCAD - Pokročilý
CENKROS - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

4

- skúsenosti s riadením prác na stavbe minimálne 4 roky,
- samostatnosť a zodpovednosť,
- znalosť technických postupov,
- orientácia v stavebných výkresoch a dokumentáciách,
- skúsenosti s riadením väčšieho kolektívu ľudí,
- ochota pracovať nadčas podľa potreby stavby.

„Každý projekt, ktorého realizácie sme sa zúčastnili, bol v našich očiach jedinečný. Nezúčastňovali sme sa náhodných projektov. Vždy sme si vyhľadali niečo, čo nás zaujalo a snažili sme sa v súťaži uspieť. Keď sme si získali dôveru investora, snažili sme sa nesklamať a zrealizovať dielo najlepšie, ako sme len vedeli. S kolegami sme žili každým projektom od začiatku až do konca. Myslím, že práve v tomto prístupe je skrytý náš úspech."
Majiteľ spoločnosti SKELETON, a.s.

www.skeletonas.sk
Fb: SKELETON a.s.

Napísali o nás:

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 2741369  Dátum zverejnenia: 28.9.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 - 1100 netto