Operátor/ Strojník betonárne

Miesto práce
D1 Budimír - Bidovce, Košice
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- v prvom rade sa stanete súčasťou veľkej medzinárodnej spoločnosti Skanska a budete patriť medzi nás, ktorí pomáhame stavať svet, v ktorom sami chceme žiť
- vašou hlavnou náplňou práce bude obsluha miešacieho centra betonárne
- medzi ďalšie činnosti bude patriť koordinácia výroby betónu a betónových zmesí
- budete zodpovedať za chod a údržbu mobilnej betonárne
- tešiť sa môžete na podieľanie sa na montáži (demontáži) betonárne a uvedenie betonárne do prevádzky
- dodržiavanie platných predpisov v oblasti BOZP+PO + etického kódexu Vám nebude cudzie

- získate stabilné zamestnanie, postaráme sa o Vašu spokojnosť
- pokiaľ Vám nebude dobre, môžete si zobrať 2 dni plateného voľna
- k tomu plných 25dní dovolenky na odpočinok
- budete mať možnosť využívať služobný telefón aj na súkromné účely
- ponúkame dlhodobý rozvoj, možnosť ďalšieho vzdelávania
- príspevok na životné a dôchodkové poistenie
- stravné lístky v hodnote 3,50 eur
- spravodlivé pracovné podmienky
- ďalšie zamestnanecké benefity

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Skanska SK a.s.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektro, zámočník, opravár strojov alebo príbuzné odbory

Vodičský preukaz

C

- dobrý zdravotný stav
- pracovné nasadenie
- flexibilita spojená s cestovaním
- ďalšie preukazy napr. el. vyhláška 508 § 16 (výhodou)

Skupina Skanska v ČR a SR je stavebná a developerská skupina, ktorá je súčasťou svetového koncernu Skanska so sídlom vo Švédsku.

Zamestnanci skupiny nachádzajú uplatnenia v oblasti dopravného staviteľstva, pozemného staviteľstva, rezidenčného developmentu a stavebných služieb.
Na Slovensku pôsobí Skanska SK a.s. prostredníctvom svojich závodov pokrývajúcich segmenty Inžinierskeho a Pozemného staviteľstva.

Spoločnosť Skanska pri realizácii stavieb dodržiava základné etické hodnoty, zabezpečuje maximálnu ochranu bezpečnosti a zdravia svojich zamestnancov, spĺňa všetky zákonné a v kolektívnej zmluve zakotvených nároky zamestnancov. Projekty a stavby vybudované nami sú realizované s dôrazom na kvalitu a s čo najnižšími dopadmi na životné prostredie.

Naša vízia stať sa lídrom v zodpovednom podnikaní na stavebnom trhu sa dá naplniť iba s tímom vysoko kvalifikovaných a motivovaných zamestnancov. V našej spoločnosti Vám ponúkame možnosť využiť Vaše znalosti, schopnosti a stať sa dôležitou súčasťou nášho tímu.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Skanska kariéra Dušan Burger
Tel.: +421908673361
E-mail: poslať životopis
ID: 3101336  Dátum zverejnenia: 14.6.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou