IT Helpdesk operátor

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- telefonická a emailová podpora užívateľov v oblasti IT v rámci SK a CZ
- samostatné riešenie bežných problémov užívateľov online prístupom
- príprava a predávanie zložitejších problémov špecializovaným tímom
- základná správa Windows, sietí, užívateľov
- inštalácia a konfigurácia software
- inštalácia a konfigurácia mobilných telefónov
- príprava a predkladanie reportov splnených úloh a činností
- administratívne činnosti z oblasti IT

- zaujímavú prácu v rámci medzinárodnej spoločnosti
- dlhodobý rozvoj a vzdelávacie programy
- ďalšie zamestnanecké benefity v súlade s PKZ

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Skanska SK, a.s.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Český jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Poľský jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- znalosť OS a aplikácií Microsoft
- bežné IT znalosti, záujem o IT problematiku a vzdelávanie
- veľmi dobré komunikačné schopnosti
- zodpovednosť, spoľahlivosť, vyrovnanosť
- český jazyk - nutná plynulá konverzácia a porozumenie CZ/SK
- anglický jazyk - nutné porozumenie IT návodom v EN, bežná komunikácia
- poľský jazyk - výhodou, nie je podmienka

Skupina Skanska v ČR a SR je stavebná a developerská skupina, ktorá je súčasťou svetového koncernu Skanska so sídlom vo Švédsku.

Zamestnanci skupiny nachádzajú uplatnenia v oblasti dopravného staviteľstva, pozemného staviteľstva, rezidenčného developmentu a stavebných služieb.
Na Slovensku pôsobí Skanska SK a.s. prostredníctvom svojich závodov pokrývajúcich segmenty Inžinierskeho a Pozemného staviteľstva.

Spoločnosť Skanska pri realizácii stavieb dodržiava základné etické hodnoty, zabezpečuje maximálnu ochranu bezpečnosti a zdravia svojich zamestnancov, spĺňa všetky zákonné a v kolektívnej zmluve zakotvených nároky zamestnancov. Projekty a stavby vybudované nami sú realizované s dôrazom na kvalitu a s čo najnižšími dopadmi na životné prostredie.

Naša vízia stať sa lídrom v zodpovednom podnikaní na stavebnom trhu sa dá naplniť iba s tímom vysoko kvalifikovaných a motivovaných zamestnancov. V našej spoločnosti Vám ponúkame možnosť využiť Vaše znalosti, schopnosti a stať sa dôležitou súčasťou nášho tímu.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Skanska kariéra Dušan Burger
Tel.: +421908673361
E-mail: poslať životopis
ID: 3027906  Dátum zverejnenia: 26.5.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou