Projektant lehkých obvodových plášťů

Místo práce
Praha – Horní Počernice, Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- návrh technického a konstrukčního řešení zpracovávaných dokumentací
- provádění konstrukčních a projekčních prací
- zpracování technického a projekčního řešení zakázky (napojovací detaily včetně způsobu kotvení systému)
- zpracování montážní a dílenské dokumentace zakázky

Zaměstnanecké výhody, benefity

- zajímavou práci v dynamickém kolektivu
- stravenky
- příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
- další zaměstnanecké benefity
- týden dovolené navíc
- dlouhodobý rozvoj a vzdělávací programy
- týmové mimopracovní aktivity

Informace o náboru

Více informací o Oblasti lehkých obvodových plášťů najdete zde:

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- jste schopný/á samostatné i týmové práce
- máte technické myšlení
- praxe v oblasti lehkých obvodových plášťů
- Autorizace ČKAIT
- znalost práce s programy Inventor, Revit

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Mezinárodní skupina Skanska zabývající se stavebními službami a vývojem projektů patří mezi vedoucí společnosti působící na českém a slovenském trhu. Zaměstnanci skupiny nacházejí uplatnění v oblasti pozemního stavitelství, dopravního stavitelství, rezidenčního developmentu a stavebních služeb.
Projekty a stavby vybudované námi jsou označované jako nápadité, kvalitní a schopné vytrvat desetiletí, pro nás jsou to však lidé, kteří stojí za těmito projekty – lidé kteří budují svojí kariéru v naší společnosti – na které jsme opravdu hrdí.
Naše vize stát se lídrem na trhu se dá naplnit jedině s týmem vysoce kvalifikovaných a motivovaných zaměstnanců. V naší společnosti Vám nabízíme možnost využít Vaše znalosti, dovednosti a stát se důležitou součástí našeho týmu.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců

Kontakt

Kontaktní osoba: Šárka Žižková
Tel.: +420 739 501 539
E-mail: poslat životopis
ID: 2804819  Dátum zverejnenia: 9.11.2016