Stavbyvedúci - závod Monolitické konštrukcie

Skanska SK a.s.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Trenčiansky kraj, Nitriansky kraj, Žilinský kraj, Banskobystrický kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
Termín nástupu
01.12.2016

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- riadi vykonávanie stavebných a montážnych prác (vlastných zamestnancov i subdodávateľov) podľa PD, ZoD, schváleného harmonogramu a kalkulovaných nákladov
- preberá a odovzdáva stavenisko
- vedie stavbu v súlade s ekonomickými pravidlami spoločnosti
- uplatňuje dodržiavanie technických noriem, technologických predpisov pri realizácii zákazky
- spracúva alebo spolupracuje na technickom, technologickom, organizačnom riešení stavby
- zaisťuje odovzdanie stavby a v súčinnosti aj opravy reklamovaných chýb

- zaujímavú prácu v rámci medzinárodnej spoločnosti
- dlhodobý rozvoj a vzdelávacie programy
- ďalšie zamestnanecké benefity v súlade s PKZ

- pracovná pozícia sa obsadzuje pre Skanska SK, a.s. , závod Monolitické konštrukcie SK
- odpovedáme iba vybraným uchádzačom

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- znalosť projektovej dokumentácie
- zodpovednosť, dôslednosť, skúsenosti s vedením ľudí
- znalosť systému KROS výhodou

Skupina Skanska v ČR a SR je stavebná a developerská skupina, ktorá je súčasťou svetového koncernu Skanska so sídlom vo Švédsku.
Zamestnanci skupiny nachádzajú uplatnenia v oblasti dopravného staviteľstva, pozemného staviteľstva, rezidenčného developmentu a stavebných služieb.
Na Slovensku pôsobí Skanska SK a.s. prostredníctvom svojich piatich závodov pokrývajúcich tieto segmenty stavebníctva: Cesty a Mosty, Železnice, Tunely a ekologické stavby, Pozemné staviteľstvo a Monolitické konštrukcie.
Spoločnosť Skanska pri realizácii stavieb dodržiava základné etické hodnoty, zabezpečuje maximálnu ochranu bezpečnosti a zdravia svojich zamestnancov, spĺňa všetky zákonné a v kolektívnej zmluve zakotvené nároky zamestnancov.
Projekty a stavby vybudované nami sú realizované s dôrazom na kvalitu a s čo najnižšími dopadmi na životné prostredie.
Naša vízia stať sa lídrom v zodpovednom podnikaní na stavebnom trhu sa dá naplniť iba s tímom vysoko kvalifikovaných a motivovaných zamestnancov. V našej spoločnosti Vám ponúkame možnosť využiť Vaše znalosti, schopnosti a stať sa dôležitou súčasťou nášho tímu.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Krajná 29
821 04 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Dušan Burger, BSBA
Tel.: +421 908 673 361
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2798828   Dátum zverejnenia: 4.11.2016