Prípravár v železničnom stviteľstve

Miesto práce
Krajná 29, Bratislava
Termín nástupu
01.11.2016
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vypracovanie rozpočtov z projektovej dokumentácie
- vypracovanie kalkulácií
- príprava podkladov pre oceňovanie stavebných projektov a cenových ponúk
- vypracovanie výrobnej kalkulácie a rozpočtov realizovaných stavieb
- príprava podkladov pre realizáciu stavebných projektov
- činnosti budú vykonávané na oblasti železničného staviteľstva, pracovisko Bratislava

- práca v rámci medzinárodnej spoločnosti
- dlhodobý rozvoj, vzdelávacie programy
- iné výhody, benefity dohodnuté v kolektívnej zmluve

Odpovedáme iba vybraným uchádzačom, ktorí budú pozvaní na osobný pohovor

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

železničné staviteľstvo, IKDS, ekonomika stavebníctva

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

CENKROS - Pokročilý
AutoCAD - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- Zodpovednosť, dôslednosť, precíznosť,
- Spoľahlivosť a presnosť,
- Samostatnosť,
- Tímová práca,
- Flexibilita,
- ODIS, CENKROS plus – pokročilý, MS OFFICE, AutoCad - výhodou

Skupina Skanska v ČR a SR je stavebná a developerská skupina, ktorá je súčasťou svetového koncernu Skanska so sídlom vo Švédsku.

Zamestnanci skupiny nachádzajú uplatnenia v oblasti dopravného staviteľstva, pozemného staviteľstva, rezidenčného developmentu a stavebných služieb.
Na Slovensku pôsobí Skanska SK a.s. prostredníctvom svojich závodov pokrývajúcich segmenty Inžinierskeho a Pozemného staviteľstva.

Spoločnosť Skanska pri realizácii stavieb dodržiava základné etické hodnoty, zabezpečuje maximálnu ochranu bezpečnosti a zdravia svojich zamestnancov, spĺňa všetky zákonné a v kolektívnej zmluve zakotvených nároky zamestnancov. Projekty a stavby vybudované nami sú realizované s dôrazom na kvalitu a s čo najnižšími dopadmi na životné prostredie.

Naša vízia stať sa lídrom v zodpovednom podnikaní na stavebnom trhu sa dá naplniť iba s tímom vysoko kvalifikovaných a motivovaných zamestnancov. V našej spoločnosti Vám ponúkame možnosť využiť Vaše znalosti, schopnosti a stať sa dôležitou súčasťou nášho tímu.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Dušan Burger, BSBA
E-mail: poslať životopis
ID: 2743817  Dátum zverejnenia: 30.9.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou