Referent pre verejné obstarávanie (ŽS)

Miesto práce
Krajná 29, Bratislava
Termín nástupu
01.11.2016
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- verejné obstarávanie v SR a v ČR
- sledovanie obchodných príležitosti
- správa a získavanie referencii za stavby
- zabezpečovanie súťažných podkladov
- komunikácia s verejnými obstarávateľmi
- zabezpečovanie všetkých potrebných dokladov a dokumentov tvoriacich súčasť ponúk
- komunikácia a spolupráca s ostatnými útvarmi spoločnosti
- kompletizácia a finalizácia súťažných ponúk
- zabezpečovanie podkladov pri revíznych postupoch
- evidencia a archivácia súťažných ponúk
- činnosti vykonávané pre oblasť železničného staviteľstva

- práca v rámci medzinárodnej spoločnosti
- dlhodobý rozvoj, vzdelávacie programy
- iné výhody benefity dohodnuté v kolektívnej zmluve

Odpovedáme iba vybraným uchádzačom, ktorí budú pozvaní na osobný pohovor

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Vzdelanie technického smeru, výhoda železničné staviteľstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- znalosť Zákona č. 343/2015 Z. z. o verejnom obstarávaní a o zmene a doplnení niektorých zákonov,
- výhodou - znalosť o obstarávaní v ČR – Zákon č. 134/2016 Sb. Zákon o zadávaní veřejných zakázek,
- skúsenosti s verejným obstarávaním na stavebné práce
- zodpovednosť, dôslednosť a precíznosť
- samostatnosť a flexibilita
- vysoké pracovné nasadenie

Skupina Skanska v ČR a SR je stavebná a developerská skupina, ktorá je súčasťou svetového koncernu Skanska so sídlom vo Švédsku.

Zamestnanci skupiny nachádzajú uplatnenia v oblasti dopravného staviteľstva, pozemného staviteľstva, rezidenčného developmentu a stavebných služieb.
Na Slovensku pôsobí Skanska SK a.s. prostredníctvom svojich závodov pokrývajúcich segmenty Inžinierskeho a Pozemného staviteľstva.

Spoločnosť Skanska pri realizácii stavieb dodržiava základné etické hodnoty, zabezpečuje maximálnu ochranu bezpečnosti a zdravia svojich zamestnancov, spĺňa všetky zákonné a v kolektívnej zmluve zakotvených nároky zamestnancov. Projekty a stavby vybudované nami sú realizované s dôrazom na kvalitu a s čo najnižšími dopadmi na životné prostredie.

Naša vízia stať sa lídrom v zodpovednom podnikaní na stavebnom trhu sa dá naplniť iba s tímom vysoko kvalifikovaných a motivovaných zamestnancov. V našej spoločnosti Vám ponúkame možnosť využiť Vaše znalosti, schopnosti a stať sa dôležitou súčasťou nášho tímu.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Dušan Burger, BSBA
E-mail: poslať životopis
ID: 2743737  Dátum zverejnenia: 30.9.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou