Mzdový účtovník

Miesto práce
okres Prievidza
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- kompletné spracovanie mzdovej agendy
- komunikácia s finančnou správou, sociálnou a zdravotnou poisťovňou
- spracovanie potrebných potvrdení

- zaujímavú prácu v rámci medzinárodnej spoločnosti
- dlhodobý rozvoj a vzdelávacie programy
- ďalšie zamestnanecké benefity v súlade s kolektívnou zmluvou

- pracovný vzťah - pracovná zmluva na plný úväzok na dobu určitú – 1 rok
- mzdové podmienky – dohodou
- miesto výkonu práce – Prievidza
- nástup možný IHNEĎ

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- ovládanie príslušnej legislatívy, znalosť Zákonníka práce
- komunikatívnosť (jednanie so zamestnancami i úradmi)
- dôslednosť, presnosť a zodpovedný prístup k práci
- spracovanie a výpočet mesačných miezd v mzdovom systéme EGJE výhodou

Skupina Skanska v ČR a SR je stavebná a developerská skupina, ktorá je súčasťou svetového koncernu Skanska so sídlom vo Švédsku.

Zamestnanci skupiny nachádzajú uplatnenia v oblasti dopravného staviteľstva, pozemného staviteľstva, rezidenčného developmentu a stavebných služieb.
Na Slovensku pôsobí Skanska SK a.s. prostredníctvom svojich závodov pokrývajúcich segmenty Inžinierskeho a Pozemného staviteľstva.

Spoločnosť Skanska pri realizácii stavieb dodržiava základné etické hodnoty, zabezpečuje maximálnu ochranu bezpečnosti a zdravia svojich zamestnancov, spĺňa všetky zákonné a v kolektívnej zmluve zakotvených nároky zamestnancov. Projekty a stavby vybudované nami sú realizované s dôrazom na kvalitu a s čo najnižšími dopadmi na životné prostredie.

Naša vízia stať sa lídrom v zodpovednom podnikaní na stavebnom trhu sa dá naplniť iba s tímom vysoko kvalifikovaných a motivovaných zamestnancov. V našej spoločnosti Vám ponúkame možnosť využiť Vaše znalosti, schopnosti a stať sa dôležitou súčasťou nášho tímu.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Dušan Burger, BSBA
E-mail: poslať životopis
ID: 2571463  Dátum zverejnenia: 20.5.2016