Vodár/kurenár-zdravotechnika

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, Česko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
podľa dohody

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- montáž rozvodov kúrenia a chladenia a zdravotechniky
- montáž kotviacej techniky a prvkov
- zváračské oprávnenie (111, 311)
- oprávnenia výrobcov vodárenských, kúrenárskych a zdravotechnických rozvodov a technológií sú vítané
- odbornosti na špecifické náradia a prípravky pre danú profesiu

- zaujímavú prácu v rámci medzinárodnej spoločnosti
- dlhodobý rozvoj a vzdelávacie programy
- ďalšie zamestnanecké benefity v súlade s PKZ

Informácie o výberovom konaní

- prax v danom obore je vítaná
- práca po celom území SR a ČR
- vodičské oprávnenie kategórie B
- pracovný vzťah: pracovná zmluva na plný úväzok alebo subdodávateľská zmluva - živnosť
- mzdové podmienky – dohodou

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Skupina Skanska v ČR a SR je stavebná a developerská skupina, ktorá je súčasťou svetového koncernu Skanska so sídlom vo Švédsku.

Zamestnanci skupiny nachádzajú uplatnenia v oblasti dopravného staviteľstva, pozemného staviteľstva, rezidenčného developmentu a stavebných služieb.
Na Slovensku pôsobí Skanska SK a.s. prostredníctvom svojich závodov pokrývajúcich segmenty Inžinierskeho a Pozemného staviteľstva.

Spoločnosť Skanska pri realizácii stavieb dodržiava základné etické hodnoty, zabezpečuje maximálnu ochranu bezpečnosti a zdravia svojich zamestnancov, spĺňa všetky zákonné a v kolektívnej zmluve zakotvených nároky zamestnancov. Projekty a stavby vybudované nami sú realizované s dôrazom na kvalitu a s čo najnižšími dopadmi na životné prostredie.

Naša vízia stať sa lídrom v zodpovednom podnikaní na stavebnom trhu sa dá naplniť iba s tímom vysoko kvalifikovaných a motivovaných zamestnancov. V našej spoločnosti Vám ponúkame možnosť využiť Vaše znalosti, schopnosti a stať sa dôležitou súčasťou nášho tímu.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Dušan Burger, BSBA
E-mail: poslať životopis
ID: 2560987  Dátum zverejnenia: 13.5.2016