Technický obchodný zástupca - Stredné/Východné Slovensko

SK Technik, spol. s r.o.

Místo práce
Banskobystrický kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do nášho týmu hľadáme:

Technického obchodného zástupcu pre oblasť Stredné / Východné Slovensko

Podmienky prijatie sú:

  • vysoká alebo stredná škola strojárskeho zamerania podmienkou
  • znalosť technológie trieskového obrábania výhodou
  • znalosť čítania a orientácia vo výkresovej dokumentácii
  • znalosť nemeckého alebo anglického jazyka pre každodenný písomný a ústny kontakt s dodávateľmi
  • znalosť práce s PC (MS Office, Outlook, SAP výhodou)
  • vysoké pracovné nasadenie a samostatnosť v organizácií práce
  • rozvinuté komunikatívne schopnosti
  • vodičský preukaz skupiny B a prax v riadení motorového vozidla

Popis pozície:

  • starostlivosť o terajších zákazníkov v danom regióne
  • akvizícia nových zákazníkov
  • technické / technologické konzultácie
  • spracovanie a príprava technických dopytov od zákazníkov a ponúk na zákazníkov

Ponúkame:

  • zaujímavú prácu s dlhodobou perspektívou v oblasti predaja obrábacích nástrojov
  • spoluprácu s menším kolektívom – sídlo firmy je v Brne
  • kombináciu práce home office a služobných ciest
  • nadpriemerné ohodnotenie samostatnej a iniciatívnej práce
  • po zaškolení služobné auto, mobilný telefón, notebook, vybavenie home office
  • vzdelávacie kurzy a školenie v zahraničí
  • 25 dní dovolenky, sick days, jazykové kurzy a odborné školenia, výkonové ohodnotenie

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
ID: 2990624  Dátum zverejnenia: 29.3.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.