Vodič MKD

SK Service, s.r.o.

Miesto práce
Nemecko, Francúzsko, Belgicko, Holandsko, Luxembursko
Termín nástupu
IHNEĎ
Mzdové podmienky (brutto)
1600 - 1900 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vodič medzinárodnej nákladnej dopravy
Práca v EÚ (Belgicko, Francúzsko, Holandsko, Nemecko, Luxembursko)
6-týždňové turnusy
Kontajnerové návesy

Stabilná práca v platobne schopnej spoločnosti

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Spoločnosť Carrera Trucking, s.r.o. sa zaoberá prepravou tovaru v rámci EÚ

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

B, C, E

Prax na pozícii/v oblasti

vodič nákladného vozidla

Počet rokov praxe

3

Prax vo vedení nákladného vozidla min. 3 roky v rámci Únie
Ovládanie základou nemeckého jazyka alebo anglického jazyka je podmienkou na prijatie
Slušné vystupovanie
Čistý register trestov
Potvrdenia o lekárskej prehliadke a psychologickom vyšetrení sú podmienkou na prijatie
Kvalifikačná karta vodiča je podmienkou na prijatie

Spoločnosť, ktorá poskytuje široké portfólio služieb a poradenstva v oblasti účtovníctva, personalistiky, mzdovej agendy a právneho poradenstva.

Svoje životopisy posielajte na adresu: [email protected]

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2057429  Dátum zverejnenia: 3.8.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1600 - 1900 EUR/mesiac