Hlavná účtovníčka a mzdárka

SK Service, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kompletné a samostatné vedenie podvojného účtovníctva pre viacerých klientov
Vypracovanie DPH, súhrnných výkazov
Spracovanie závierky
Štatistické výkazy
Mesačné raporty
Vedenie mzdovej agendy, výpočet miezd, zasielanie mesačných výkazov

Ponúkame: zdravé pracovné prostredie v pozitívne naladenom tíme, seriózny prístup, školenia zdarma, po odpracovaní 1-roka preplácame stravné lístky v plnej výške, vysoké koncoročné odmeny

Pozícia NIE JE vhodná pre absolventa ani pre uchádzača bez predchádzajúcich skúsenosti s kompletným vedením účtovníctva
Očakávame zodpovednosť k práci, samostatnosť, pozitívny prístup, znalosť problematiky účtovania na profesionálnej úrovni

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Naša spoločnosť poskytuje svojim klientom služby od založenia spoločnosti, cez účtovníctvo, personalistiku, mzdovú agendu, HR, až po právne a daňové poradenstvo

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Expert
Mzdové účtovníctvo - Expert

Počet rokov praxe

3

Predchádzajúce pracovné skúsenosti v samostatnom vedení účtovníctva a mzdovej agendy sú podmienkou na prijatie
Ovládanie cudzieho jazyka na komunikačnej úrovni je výhodou
Prax s ročnou účtovnou závierkou je podmienkou na prijatie
Komunikatívnosť, flexibilita, spoľahlivosť

Spoločnosť, ktorá poskytuje široké portfólio služieb a poradenstva v oblasti účtovníctva, personalistiky, mzdovej agendy a právneho poradenstva.

Svoje životopisy posielajte na adresu: [email protected]

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1703708  Dátum zverejnenia: 31.8.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou