Chyžná/Upratovačka

SK-ING, a.s.

Opletalova 100, 841 07 Bratislava - mestská časť Devínska Nová, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
15.02.2016
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

chyžná /upratovačka - upratovanie a čistenie/upratovanie izieb ubytovne, verejných, ubytovacích a prevádzkových priestorov ubytovne

- príjemné pracovné prostredie
- možnosť ubytovania
- stravné listky

V prípade, že spĺňate požiadavky na uvedenú pracovnú pozíciu, pošlite svoj životopis - e-mailom, alebo poštou.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

Upratovanie

- zmysel pre čistotu a poriadok
- skúsenosti na uvedenej pozícii - výhodou
- flexibilita, odolnosť voči stresu
- zodpovednosť
- príjemné vystupovanie

WORK & HOME

Pod hlavičkou WORK & HOME prevádzkujeme na západnom Slovensku niekoľko ubytovní a usilujeme sa byť prvou voľbou pre veľké medzinárodné spoločnosti. Ponúkame cenovo výhodné a pohodlné ubytovanie s rýchlou dostupnosťou do priemyselných parkov a závodov v lokalitách s dobrou občianskou vybavenosťou.

Vo WORK & HOME dbáme na individuálny prístup a vysoký štandard kvality v kategórii zamestnaneckého ubytovania. Naše ubytovne prešli rekonštrukciou a izby poskytujú naozaj kvalitné zázemie pre jednotlivcov, ako aj skupiny.

Viac o nás na www.workhome.sk
ID: 2424776  Dátum zverejnenia: 5.2.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou