Logo SK-CONT s.r.o.

Vedúci nákupu

SK-CONT s.r.o.

Miesto práce
Hadovce 219, Komárno-Hadovce
Termín nástupu
ASAP
2 200 EUR/mesiacod 2 200 EUR brutto - výška mzdy bude závisieť od skúseností a zručností uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- riadenie menšieho tímu nákupcov, koordinácia ich denných úloh, poskytovanie podpory, inšpirácie a sledovanie výkonnosti,
- zodpovednosť za celkový nákupný proces pre výrobu, vrátane rozvoja nákupných stratégií a plánovania,
- aktívne vyjednávanie s dodávateľmi s cieľom dosiahnuť výhodné podmienky, zabezpečiť kvalitu a dodržať stanovené termíny,
- prepracovanie a dopracovanie súčasných obchodných zmlúv,
- vyhľadávanie nových nákupných zdrojov a nových dodávateľov,
- uzatváranie rámcových a bonusových dohôd,
- vypracovávanie a analýzy nákupných štatistík, aktívne sledovanie trhových trendov,
- zabezpečovanie, aby všetky nákupné postupy boli v súlade s platnými zákonmi a etickými normami a systémom compliance.

Spoločnosť SK-CONT s.r.o. ponúka:
- možnosť osobného rozvoja a profesionálneho rastu,
- moderné pracovné podmienky v zrenovovanej klimatizovanej administratívnej budove,
- príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie vo výške 2 % z hrubej mzdy,
- zabezpečenie závodného stravovania s minimálnym príspevkom zamestnanca (0,48 EUR/obed),
- po skúšobnej dobe možnosť pracovať 1x týždenne z domu (home office),
- príspevky (napr. životné jubileá, príspevok pri narodení dieťaťa).

Všetkým kandidátom ďakujeme za záujem, ale kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- viacročná profesionálna prax v danej oblasti,
- znalosť nemeckého jazyka je podmienkou,
- skúsenosti s vedením ľudí (výhodou),
- znalosti slovenského obchodného práva,
- vynikajúce komunikačné, organizačné a vodcovské schopnosti,
- analytické myslenie a schopnosť riešenia problémov,
- tímovosť – veriť, že My je viac ako Ja.

SK-CONT sa špecializuje na výrobu vysokohodnotných skladovacích kontajnerov a v tomto segmente má už 25 ročné skúsenosti. Sme výrobný závod s viac ako 250 zamestnancami, ktorý vyrába skladovacie kontajnery v rôznych rozmeroch, v rôznych farebných prevedeniach a v rôznych variantoch vybavenia podľa potrieb zákazníka. Výroba skladových kontajnerov prebieha podľa prísnych ekologických a kvalitatívnych noriem. Kontrola kvality a kontrola vplyvu na životné prostredie je prvoradá. Sme dcérskou spoločnosťou rakúskej spoločnosti CONTAINEX patriacej do rakúskeho rodinného koncernu Walter Group so sídlom vo Wiener Neudorf. SK-CONT sa umiestnila na 5 . mieste v rebríčku TOP 10 firiem Nitrianskeho kraja za rok 2017 v kategórii výrobné firmy, ktorý zostavil denník Hospodárske noviny v spolupráci s partnermi.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Silvia Próniková
Tel.: +421352901132
E-mail: poslať životopis
ID: 4766941  Dátum zverejnenia: 27.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 200 EUR/mesiac