Manažér ľudských zdrojov

SK-CONT s.r.o.

Miesto práce
Hadovce 219, Komárno-Hadovce
Termín nástupu
01.03.2022
2 000 EUR/mesiacodmeňovanie je závislé od kvalifikácie a od pracovných skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Samostatná a zodpovedná realizácia celého procesu náboru zamestnancov od výberu zamestnancov až po prijatie.
Vypracovanie stratégie pre ľudské zdroje v sociálnych médiách
Vyhľadávanie a kontaktovanie potenciálnych uchádzačov cez rôzne online portály.
Vytvorenie a vývoj HR-konceptu na platformách sociálnych médií, údržba a neustála starostlivosť o náš online-profil a inzeráty.
Spolupráca s externými partnermi (personálnymi agentúrami).

Hľadáte isté pracovné miesto vo finančne stabilnej spoločnosti ?
Tak sa prihláste u nás.
K rozšíreniu našej spoločnosti hľadáme dynamických a na výsledok orientovaných spolupracovníkov , ktorí majú záujem spolu podieľať sa na ďalšom rozvoji našej spoločnosti.
Moderné pracovné prostredie s mnohými sociálnymi výhodami Vám ponúka dobré vyhliadky a príležitosť na osobný rozvoj a odborný rast. Finančná sila našej spoločnosti (financujeme výlučne v rámci skupiny spoločnosti) zaručujú dlhodobú stabilitu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

personálny management

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

Odborné skúsenosti v oblasti ľudských zdrojov so zameraním na nábor zamestnancov
Výborné komunikačné schopnosti
Vysoké pracovné nasadenie
Dynamická osobnosť
Aktívny a na riešenie orientovaný spôsob práce

SK-CONT sa špecializuje na výrobu vysokohodnotných skladovacích kontajnerov a v tomto segmente má už 25 ročné skúsenosti. Sme výrobný závod s viac ako 250 zamestnancami, ktorý vyrába skladovacie kontajnery v rôznych rozmeroch, v rôznych farebných prevedeniach a v rôznych variantoch vybavenia podľa potrieb zákazníka. Výroba skladových kontajnerov prebieha podľa prísnych ekologických a kvalitatívnych noriem. Kontrola kvality a kontrola vplyvu na životné prostredie je prvoradá. Sme dcérskou spoločnosťou rakúskej spoločnosti CONTAINEX patriacej do rakúskeho rodinného koncernu Walter Group so sídlom vo Wiener Neudorf. SK-CONT sa umiestnila na 5 . mieste v rebríčku TOP 10 firiem Nitrianskeho kraja za rok 2017 v kategórii výrobné firmy, ktorý zostavil denník Hospodárske noviny v spolupráci s partnermi.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3102100  Dátum zverejnenia: 10.1.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac