Vodič v medzinárodnej kamiónovej doprave

Sivolia Trans Slovakia, s.r.o.

Zahraničie - celá EÚ, Slovensko, Česko, Maďarsko, Nemecko, Poľsko, Rakúsko, Veľká Británia, Francúzsko, Belgicko, Taliansko, Švajčiarsko, Španielsko, Grécko, Holandsko, Dánsko, Nórsko, Rumunsko, Fínsko, Luxembursko, Švédsko, Chorvátsko, Slovinsko
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
cca 1600 brutto (+/- podľa výkonu, za km)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vodič medzinárodnej kamiónovej dopravy (v EÚ) na vozidlá Mercedes Actros LR 1844 (ťahač Mega). Vyťažovanie v kolečkách alebo trucking - podľa preferencie vodiča a aktuálnej potreby firmy.

Autá väčšinou staré maximálne 3 roky, bonus za státie v zahraničí cez víkend, platba kilometrovej mzdy na účet okamžite po skončení turnusu.

Vyžadujeme čistý register trestov, KKV, platné psychotesty a lekársku prehliadku, európsky preukaz zdravotného poistenia, tachografovú kartu.

Práca je na turnusy, možnosť dohodnúť si delenie práca/voľno. Pre firmu je ideálny turnus 3 týždne vonku / 1 týždeň doma. Dohoda možná.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

C, E

Počet rokov praxe

4

Spoľahlivosť, bezúhonnosť a prax v MKD v EÚ aspoň 2 roky podmienkou. Prax v nákladnej doprave (aj v SR) aspoň 4 roky.

Dopravná spoločnosť so sídlom na Slovensku, zameraná na medzinárodnú kamiónovú prepravu v rámci celej EÚ. Momentálne vlastníme 10 kamiónov, väčšinou značky Mercedes Actros EURO5 a dopravne sa zameriavame na Taliansko, Španielsko a Škandináviu, či už plachtovými návesmi alebo chladiakmi.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2025677  Dátum zverejnenia: 29.7.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: cca 1600 brutto (+/- podľa výkonu, za km)