Manažér kvality

SITEM SLOVAKIA, spol. s r. o.

Miesto práce
Spišská Nová Ves, okres Spišská Nová Ves
Termín nástupu
jún 2016
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- udržiavanie systému manažmentu kvality (zodpovedajúce ISO 9001 alebo TS 16949)
- tvorba a kontrola riadiacich smerníc pre systém manažmentu kvality
- interné systémové audity a dohľad nad všetkými auditmi
- sprevádzanie zákazníckych auditov
- spolupráca s ostatnými oddeleniami pre nábeh nových projektov
- externá komunikácia so zákazníkmi a dodávateľmi týkajúca sa problematiky kvality

- stabilné pracovné miesto v medzinárodnej spoločnosti
- priestor pre uplatnenie vlastných nápadov, schopností a iniciatívy
- možnosť profesionálneho rastu

Svoj životopis v slovenskom jazyku a v anglickom jazyku zašlite na nižšie uvedený kontakt. Vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor. Kontaktovať budeme len vhodných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

manažment kvality, strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- znalosti a skúsenosti s nástrojmi kvality
- skúsenosti na odbornej pozícii so systémami ISO 9001,
prípadne TS 16949
- znalosti technického spracovania údajov
- praktická znalosť techník kvality (PPAP, APQP, FMEA)
- dobré komunikačné a riadiace schopnosti
- technické a analytické myslenie
- znalosť talianskeho alebo iného jazyka na mierne pokročilej úrovni výhodou

Medzinárodná spoločnosť zaoberajúca sa lisovaním, odlievaním pod tlakom, tepelným spracovaní plechov pre elektrické motory.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2556981  Dátum zverejnenia: 11.5.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou