Konzultant zákaznického centra – Poľsko, Varšava

Sitel Polska Sp. z o.o.

Miesto práce
Warszawa, Slovensko, Poľsko

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Požadujeme

• SŠ vzdelanie s maturitou
• Slovenčina alebo Čeština na úrovni materinského jazyka
• Znalosť práce s PC (MS Windows)
• Základy angličtiny alebo poľštiny výhodou (školenie)
• Veľmi dobré komunikačné schopnosti
• Ochota učit sa nové veci, spoľahlivost, zdravé sebavedomie, prispôsobivosť
• Skúsenosti s predajom cez telefón výhodou

Ponúkame

• prácu s pracovným časom 9.00-17.00
• Šanca kariérneho rastu v mladej dynamickej spoločnosti
• Možnosť zvýšiť svoju kvalifikáciu pomocou odborných školení a vzdelávacich programov
• Zaujímavú prácu na projektoch medzinárodných spoločností
• Priateľské a profesionálne pracovné prostredie
• Relocation bonus

Pokiaľ máte záujem o tuto prácu, pošlite nám svoj životopis v anglickom alebo poľskom jazyku

Náplň práce

Hlavnou náplňou práce je vybavovanie požiadaviek zákazníkov prostredníctvom telefonického kontaktu. Jedná sa o poskytovanie komplexných informacií o produktoch, poskytovaných službách aktuálnym ako aj potenciálnym zákazníkom, rozšírenie databázy zákazníkov na základe odporučenia vhodných služieb, predaj elektronického náradia dealerom do stavebných obchodov na územi SR ako aj ČR.

Požiadavky na zamestnanca

ID: 2113553  Dátum zverejnenia: 18.5.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.