Logo SITA Slovenská tlačová agentúra a.s.

Redaktor Žilinský a Trenčiansky kraj - Lovec tém

SITA Slovenská tlačová agentúra a.s.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

​Hľadáme Kreatívneho Tvorcu Obsahu a Zručného Lovca Tém!
​Si redaktor so srdcom pre objavovanie a vášňou pre vytváranie obsahu? Baví ťa práca s videom? Si lovcom zaujímavých tém, ktoré sú atraktívne pre divákov a čitateľov? Ak áno, práve teba hľadáme!

Čo môžeš očakávať:

​Kreatívne Výzvy: Každý deň bude novým dobrodružstvom. Tvoriť obsah na rôzne platformy a vytvárať rozhovory s osobnosťami zo sveta kultúry, vedy, podnikania , alebo politiky.
​Rozmanitosť: Nikdy sa nebudeš nudiť! Od písania článkov až po videá a rozhovory, tvoja kreativita nemá hraníc.
​Si majster neformálnych debát, serióznych diskusií, alebo vtipných rozhovorov? Práve na tebe bude stáť vytváranie obsahu, kde osobnosti a ich príbehy dostanú priestor, aby zažiarili.
​Autonómia: Si samostatný lovec tém a dokážeš ich pútavo rozvíjať. Budeš mať voľnosť objavovať a vyberať si tie príbehy ktoré ťa najviac inšpirujú.
​Multimediálna Zručnosť: Schopnosť pracovať s textom, zvukom aj obrazom je tvojou silnou stránkou. Vytváraš obsah, ktorý zasiahne viac zmyslov naraz!
​Čo očakávame:

​Skvelé písomné a ústne komunikačné zručnosti.
​Zápal pre objavovanie nových tém a prenikanie do hĺbky.
​Zručnosť v práci s rôznymi médiami a nástrojmi na editáciu.
​Samostatnosť a zodpovednosť vo vytváraní obsahu.
​Pripoj sa k nášmu odvážnemu tímu, kde sa kreativita stretáva s odhodlaním. Pošli nám svoj životopis, vzorky tvojich prác a krátky manifest, prečo si ten pravý/á pre túto pozíciu.

​Nezabudni priložiť aj svoj obľúbený vtip alebo fakt, ktorý nás pobaví!

​Staň sa tvorcom príbehov, ktoré zanechajú stopu v mysli a srdci. Tešíme sa na to, ako svojou kreativitou zmeníš svet obsahu!

​Spolu budeme objavovať, inšpirovať a informovať. Tešíme sa na tvoju kreativitu!​

​- Flexibilný pracovný čas
​- Možnosť výrazného podielu práce z domu
​- Pravidelné ponuky lístkov na rôzne spoločenské podujatia (kiná, divadlá)
​- Bezplatný prístup ku prémiovému obsahu najväčších slovenských médií
​- Byť súčasťou známej značky, ktorá prechádza procesom transformácie​

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Od uchádzača požadujeme všeobecný politický, spoločenský a ekonomický prehľad, špičkovú znalosť slovenského jazyka a štylistiky a znalosť pomerov v Košickom kraji. Samostatnosť, flexibilnosť, ochotu pracovať podľa aktuálnej situácie. Novinárska prax výhodou. Pozícia je vhodná aj pre čerstvých absolventov vysokých škôl.

Informačná agentúra, ktorá na slovenskom trhu pôsobí viac ako štvrťstoročie. Dodáva informácie z hospodárstva, politiky, spoločnosti a športu pre médiá, komerčné subjekty, štátne a verejné inštitúcie a mimovládne organizácie. Popri rýchlom a presnom spravodajstve poskytuje monitoring médií, prevádzkuje skupinu portálov www.sita.sk a zabezpečuje distribúciu PR správ, natívnych a SEO článkov.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Martin Dargaj
E-mail: poslať životopis
ID: 4798689  Dátum zverejnenia: 3.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac