Vodič MKD aj vodič dodávky

SiSi sped s.r.o.

Seredská 255, TRNAVA, Česko, Nemecko, Rakúsko, Belgicko, Holandsko, Slovinsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
cca 1500€ v čistom, podľa počtu odpracovaných dní

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prevoz tovarov alebo kontajnerov v destináciách SK-EU-SK (plachta alebo kontajnery).
Starostlivosť o zverené vozidlo a prevážaný náklad, dochvíľnosť pri nakládkach a vykládkach, profesionálne, zodpovedné a slušné vystupovanie.

- na stálo pridelené vozidlo vodičovi alebo osádke
- vždy načas vyplácaná výplata

Informácie o výberovom konaní

Nutná prax vodiča MKD, KKV, psychotesty.
ADR výhodou

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

C, E

Počet rokov praxe

2

Dopravno-špedičná spoločnosť. Naším zákazníkom ponúkame komplexné špedičné služby od prevzatia a evidencie Vašej objednávky, sledovanie priebehu konkrétnej prepravy až po bezproblémové a včasné doručenie zásielky.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2941238  Dátum zverejnenia: 22.2.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: cca 1500€ v čistom, podľa počtu odpracovaných dní