Logo sirux s.r.o.

Hľadáme Montážneho technika klimatizácií a tepelných čerpadiel

sirux s.r.o.

Miesto práce
Kalnická cesta, Levice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
1.5.2024
Mzdové podmienky (brutto)
1 600 EUR/mesiacodmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš sa stať súčasťou nášho tímu ako technik klimatizácií a tepelných čerpadiel? Hľadáme kolegov na pozície junior technika a senior technika. U junior technika si komplet zaškolíme a všetko ho naučíme. Od senior technika očakávame úplnú samostatnosť a schopnosť realizovať montáže, servisy a opravy.

Náplň práce:
  • Vykonávanie servisných zásahov a nastavení systémov
  • Poskytovanie technického poradenstva
  • Riešenie prevádzkových problémov na zariadeniach
  • Uvádzanie zariadení do prevádzky a odborné poradenstvo, komunikácia s montážnymi, projekčnými a servisnými partnermi
  • Návrh vykurovacieho/chladiaceho systému pre zákazníka
  • Montáž a servis klimatizácií

Typický deň na tejto pozícii:

  • Vykonávanie servisných zásahov, nastavení systémov a riešenie prevádzkových problémov
  • Montáž a inštalácia nových klimatizácií a tepelných čerpadiel

Typická pracovná doba:

  • 8 hodín denne
  • Pracovný čas môže byť flexibilný v závislosti od potrieb projektov

  • Služobný notebook, tablet a telefón
  • Možnosť sick days a zázemie stabilnej spoločnosti
  • Odborné školenia a príspevok na stravu
  • Služobné auto a zamestnanecké zľavy
  • Motivujúce finančné ohodnotenie
  • Osobný prístup a možnosť dlhodobej spolupráce
  • Možnosť odborného rastu a získania oprávnení
  • Spoločné firemné akcie a dobrá komunikácia

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis. Spoločnosť sirux s.r.o. bude kontaktovať iba vybraných kandidátov.
Ďakujeme za Váš záujem a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.5.2024 (ostáva ešte 21 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnik, Chladiar, Energetik, Strojár,Kurenár

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Odoo - Základy
Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Stredoškolské/vysokoškolské vzdelanie technického smeru
  • Znalosť vykurovacej techniky
  • Prax v oblasti výhodou
  • Osvedčenie odbornej spôsobilosti elektrotechnika §21 - výhodou
  • Odborná spôsobilosť na F-plyny I. kategória – výhodou
  • Odborná spôsobilosť na spájkovanie
  • Priateľské vystupovanie
  • Ochota ďalej sa odborne vzdelávať
  • Komunikatívnosť, flexibilita, organizačné schopnosti
  • Vodičský preukaz B

Máš skúsenosti s montážou klimatizácií a tepelných čerpadiel? Hľadáme práve Teba! Staň sa súčasťou nášho tímu a rozvíjaj sa spolu s nami.

Sme stabilná firma s viac ako 14 ročnou históriou na trhu s klimatizačnými zariadeniami, tepelnými čerpadlami a rekuperáciami. Sme predajcom značkových produktov svetových výrobcov ako sú Daikin, Flexit ,Solaredge, Duco, ktorí sú lídrom v oblasti obnoviteľných energií. Zabezpečujeme záručný a pozáručný servis chladiacej a mraziacej techniky. Vykonávame pravidelné zákonné kontroly chladiacich zariadení pre našich zákazníkov. Poskytujeme bezplatné poradenstvo pri výbere vhodnej technológie.
Disponujeme vlastným showroomom, moderným autoparkom, pracujeme len so značkovým náradím . Pridaj sa ku nám a buď priamo v centre diania pri inštalácii zelených technológií. Naučíš sa niečo nové a možno sa naučíme niečo nové od teba!! Vo firme sa sledujú nové trendy a technológie ale nevrháme sa "bezhlavo" do všetkého. Hľadáme ku nám rozvážnych a zodpovedných ľudí, ktorí hľadajú prostredie malej firmy, ktorá nemá ešte korporátne maniere a bude počúvať aj vaše návrhy a nápady :)

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Silvester Žiačko
Tel.: +421948543211
E-mail: poslať životopis
ID: 4745762  Dátum zverejnenia: 21.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac