Recepčná/recepčný

SIRS-Development, a.s.

Miesto práce
Wellness Hotel Diplomat, 1. mája, Rajecké Teplice
Termín nástupu
ihneď
739 EUR/mesiacpo 3 mesačnej skúšobnej dobe - osobné ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Wellness hotel Diplomat definuje hodnota a pohostinnosť, ktorú si naši klienti už roky odnášajú.
Viac ako 11 rokov poskytujeme výnimočný servis a venujeme detailnú pozornosť každému nášmu hosťovi.
Momentálne hľadáme príjemného kolegu/kolegyňu na hotelovú recepciu. Náš tím charakterizuje predovšetkým ochota a úsmev.
Z kandidátov si vyberieme človeka, ktorému nechýba ústretovosť, zodpovednosť, spoľahlivosť, flexibilita a pro- klientský prístup.
Samozrejmosťou je znalosť angličtiny na komunikatívnej úrovni. Pracujeme 12 hodinové denné a nočné zmeny, navzájom sa podporujeme a pomáhame si.
Vzájomná spolupráca a dôvera je našim pevným základom, na ktorom staviame. Tešíme sa z každej predanej izby a spoločne vymýšľame spôsoby, ako dať každému nášmu zákazníkovi pocit výnimočnosti.

Budeme radi, ak nájdeme zodpovedného človeka, o ktorého sa budeme môcť nielen oprieť, ale sa aj spoločne posunieme ďalej.

- práca v mladom kolektíve
- osobnostný a profesionálny rast
- využívanie zamestnaneckých benefitov
- možnosť osobného ohodnotenia
- možnosť zvyšovania kvalifikácie
- príspevok na pracovné oblečenie

V prípade záujmu nám zašlite životopis na nižšie uvedený mail. Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Údaje, ktoré nám poskytnete starostlivo posúdime a spracujeme v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

prax v odbore vítaná

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy
Hospodárska korešpondencia - Základy
Fakturácia - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Počet rokov praxe

1

Wellness Hotel Diplomat**** Ponúkame služby na vysokej úrovni štvorhviezdičkového hotela, kde prístup k našim hosťom je vždy s maximálnou a osobitou starostlivosťou.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3071825  Dátum zverejnenia: 6.7.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 739 EUR/mesiac