Asistent/-ka predaja v CARPISA (Eurovea, OC Central)

SIRS - Consulting, s.r.o.

Pribinova 8, 811 09 Bratislava / Metodova 6, 821 08 Bratislava, Bratislavský kraj
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou ( fix + osobné odmeny )

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Asistent /-ka predaja sa aktívne podieľa na predaji tovaru konečnému zákazníkovi, poskytovaní odborného poradenstva a služieb zákazníckeho servisu.
Vašou náplňou práce bude najmä:
- prezentácia a predaj tovaru, poskytovanie poradenskej činnosti zákazníkom;
- budovanie dobrých vzťahov so zákazníkmi;
- spoluzodpovednosť za dosahovanie očakávaných výsledkov predaja;
- príjem, kontrola a príprava tovaru na predaj- prezentovanie tovaru na predajni;
- dodržiavanie pravidiel Visual Merchandising;
- zabezpečenie čistoty a poriadku na predajni.

- príjemný mladý kolektív;
- zamestnanecké zľavy;
- motivujúce platové ohodnotenie (fixný plat + odmeny na základe kvality predaja);
- príplatok za odpracované sviatky;
- možnosť kariérneho rastu.

Ak máte záujem o túto pracovnú pozíciu, zašlite nám Váš životopis s aktuálnou fotografiou na zivotopis.carpisa@gmail.com. Do predmetu správy uveďte "TPP Eurovea" alebo "TPP Central" v prípade, že preferujete niektorú lokalitu viac.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Administratívne a ekonomické znalosti

Pokladňa - základy
Skladové hospodárstvo - základy

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Čo od Vás očakávame?
- skúsenosti s predajom výhodou (aspoň brigádne);
- kultivovaný vzhľad a prejav, dobré komunikačné zručnosti;
- pro-klientský prístup;
- zodpovednosť a samostatnosť ale zároveň zmysel pre tímovú prácu;
- radosť z práce s ľuďmi a seriózny prístup;
- zmysel pre detail.

Značka Carpisa vznikla v talianskom meste Neapol a už 15 rokov ponúka široký sortiment dámskych kabeliek, pánskych tašiek, peňaženiek, opaskov, kufrov a mnoho ďalších módnych doplnkov a to všetko za bezkonkurenčné ceny. V logu tejto módnej značky nájdeme zelenú korytnačku, ktorá predstavuje dlhoročnú a úspešnú cestu k splneniu predstáv a potrieb zákazníkov všetkých vekových skupín.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

SIRS-Consulting, s.r.o.
Framborská 12
01001 Žilina
ID: 2746778   Dátum zverejnenia: 3.10.2016