Zástupca/kyňa vedúceho predajne (Carpisa)

SIRS - Consulting, s.r.o.

Miesto práce
OC Mirage, okres Žilina
Termín nástupu
01.06.2016
Mzdové podmienky (brutto)
upresnené na osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1. Zabezpečovanie plynulého chodu obchodnej prevádzky.
2. Riadenie a vedenie tímu predavačov/predajcov.
3. Objednávanie tovaru a služieb v závislosti od stavu zásob a okolností.
4. Zabezpečovanie spokojnosti zákazníka, kvality obsluhy na predajni, poradenstvo zákazníkom.
5. Preberanie dennej tržby a zabezpečovanie jej riadneho odvádzania.
6. Kontrola vedenia podkladov pre účtovníctvo a administratívnych záznamov
7. Zodpovednosť za merchandising – výzdobu, upútavky.
8. Kontrola skladových zásob a výsledkov inventúr, optimalizácia skladových zásob.
9. Zodpovednosť za pokladničnú evidenciu, evidenciu príjmu a výdaja tovaru.

- práca v stabilnej spoločnosti
- základný plat + motivujúce osobné odmeny
- práca v priateľskom kolektíve
- príjemné pracovné prostredie, dobrá pracovná doba
- príplatky za odpracované sviatky
- zamestnanecké zľavy
- potrebné zaškolenie a ďalšie vzdelávanie
- možnosť kariérneho rastu

ŽIVOTOPIS S FOTOGRAFIOU posielajte e-mailom spolu aj s krátkym textom, prečo by sme mali práve Vás zavolať na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Taliansky jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Základy
Pokladňa - Základy
Skladové hospodárstvo - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme kandidáta, ktorý má nasledujúce skúsenosti, zručnosti a schopnosti:

- úplné stredoškolské vzdelanie
- prax na rovnakej/podobnej pozícií podmienkou
- bezúhonnosť
- silné obchodné skúsenosti a schopnosť riadiť podnikanie prostredníctvom kreativity,
- schopnosť plánovať a dosiahnuť dlhodobé a krátkodobé ciele,
- osvedčené organizačné a analytické schopnosti,
- využiť vlastnú iniciatívu a prevziať zodpovednosť za vlastné príkazy,
- schopnosť školiť ľudí a používať vhodné prostriedky pre rozvoj zamestnancov,
- schopnosť motivovať ľudí,
- kreativita a otvorenosť,
- všestrannosť a samostatnosť pri plnení úloh v rýchlo sa vyvíjajúcom prostredí a rozdeľovať priority účinne,
- vynikajúci zákaznícky servis a medziľudské komunikačné schopnosti,
- časová flexibilita, práca cez víkendy a ochota pracovať v popoludňajších hodinách,
- schopnosť komunikovať v anglickom alebo talianskom jazyku
- odolnosť voči stresu.

Prevádzka COIN & Brands na svojich troch oddeleniach – móda, parfuméria a bytové doplnky ponúka širokú varietu exkluzívnych svetových značiek, ktoré zaujmú aj náročného zákazníka. K dispozícii sú na prevádzke najnovšie kolekcie známych dizajnérov ako aj off-price modely za zvýhodnené ceny.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2413389  Dátum zverejnenia: 12.5.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: upresnené na osobnom pohovore