Asistent/-ka predaja v predajni s kabelkami, batožinou a doplnkami (CARPISA)

SIRS - Consulting, s.r.o.

Miesto práce
Pribinova 10 (Eurovea), Bratislava
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Asistent /-ka predaja sa aktívne podieľa na predaji tovaru konečnému zákazníkovi, poskytovaní odborného poradenstva a služieb zákazníckeho servisu, vykonáva jednotlivé činnosti na predajni, plní úlohy nadriadeného a je zodpovedný/á za ich plnenie. Asistent /-ka predaja aktívne pristupuje k zlepšeniu zákazníckeho servisu.
Vašou náplňou práce bude najmä:
- Prezentácia a predaj tovaru, poskytovanie poradenskej činnosti zákazníkom
- Budovanie dobrých vzťahov so zákazníkmi, oboznámenie ich s históriou značky Carpisa
- Spoluzodpovednosť za dosahovanie očakávaných výsledkov predaja
- Zodpovednosť za zverené prostriedky na predajni
- Príjem, kontrola, príprava na predaj- prezentovanie tovaru
- Dodržiavanie pravidiel Visual Merchandising
- Zabezpečenie čistoty a poriadku na predajni

- Príjemný mladý kolektív
- Zamestnanecké zľavy
- Motivujúce platové ohodnotenie
- Príplatok za odpracované sviatky
- Možnosť kariérneho rastu

Ak máte záujem o túto pracovnú pozíciu, zašlite nám Váš životopis s aktuálnou fotografiou a krátkym textom, prečo by sme si mali vybrať práve Vás na adresu [email protected]. Do predmetu správy uveďte "TPP Eurovea".

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Taliansky jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Čo od Vás očakávame?
- Skúsenosti s predajom výhodou (aspoň brigádne)
- Kultivovaný vzhľad a prejav, výborné komunikačné zručnosti
- Pro-klientsky prístup
- Zodpovednosť a samostatnosť ale zároveň zmysel pre tímovú prácu
- Radosť z práce s ľuďmi a seriózny prístup
- Zmysel pre detail
- Časovú flexibilitu ( ochotu pracovať aj cez víkendy a v popoludňajších hodinách)

Prevádzka COIN & Brands na svojich troch oddeleniach – móda, parfuméria a bytové doplnky ponúka širokú varietu exkluzívnych svetových značiek, ktoré zaujmú aj náročného zákazníka. K dispozícii sú na prevádzke najnovšie kolekcie známych dizajnérov ako aj off-price modely za zvýhodnené ceny.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2105261  Dátum zverejnenia: 5.6.2017