Hosteska – produktový promotér/ka

Simply You Slovakia s.r.o.

okres Liptovský Mikuláš, okres Ružomberok, okres Dunajská Streda, okres Trnava, okres Nitra
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
október 2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• priama komunikácia so zákazníkmi na lekárňach a mimopharma trhu
• prezentácia produktov s dôrazom na okamžitý predaj
• realizácia a aktívna činnosť pri promo-akciách
• marketingové aktivity: prieskum trhu, pravidelný reporting

Ponúkame:
• atraktívnu, samostatnú prácu so zaujímavými produktmi farmaceutickej spoločnosti
• komplexné zaškolenie
• prácu v perspektívnom odbore (farmácia)
• mladý a profesionálny kolektív
• motivačné ohodnotenie

V prípade záujmu zasielajte svoj profesný životopis a motivačný list na nižšie uvedenú e-mailovú adresu. Do predmetu napíšte „Hosteska - produktový promotér/ka" Kontaktovať budeme len záujemcov, ktorí spĺňajú požadované kritéria.
V zmysle Zákona NR SR č. 428/2002 Z. z. o ochrane osobných údajov, kandidát zaslaním svojich osobných materiálov, dáva našej spoločnosti súhlas so spracovaním jeho osobných údajov pre účely výberového konania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• SŠ vzdelanie
• skúsenosti z oblasti promoakcií výhodou (nie je podmienkou)
• komunikatívnosť
• spoľahlivosť
• príjemné vystupovanie
• pozitívny prístup k práci
• VP skup. B, vlastné auto k možnosti prepravy v rámci zvereného regiónu
• vhodné pre absolventov, prípadne mamičky na materskej dovolenke (práca na živnosť/dohodu o pracovnej činnosti/skrátený úväzok)

Výrobca a distribútor kvalitných výživových doplnkov, farma-kozmetiky a zdravotníckych pomôcok, jedna z najvýznamnejších spoločností na trhu, v ktorej portfóliu sú značky ako Hemostop, Clavin, ArginMax, Ocutein, Donna Hair, Dr. Weiss, DIAMizin Gurmar, Ive, Imunit, Priessnitz, Elasti-Q, Vlasové hnojivo, Cannaderm a ďalšie, chce posilniť svoju pozíciu jedného z lídrov na slovenskom trhu a hľadá vhodného kandidáta/kandidátku.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3163983  Dátum zverejnenia: 18.8.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou