Naštartuj svoju kariéru
vo financiách

Pomôžeme ti rozbehnúť tvoju skvelú kariéru

Marketingový špecialista

SIMPLEA FINANCIAL SERVICES, s.r.o.

Mierová, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
ASAP
1 100 EUR/mesiacFinálna mzda bude závisieť od skúseností daného kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Marketingové kampane - veľká, celoplošná marketingová kampaň je úspešne za nami.
Nasledovať budú menšie regionálne akcie,
  • spolupráca s PR a reklamnou agentúrou,
  • správa webov skupiny (vo vlastnom CMS),
  • sociálne siete (tvorba obsahu a community management),
  • organizácia eventov (2x ročne pre cca 200 ľudí),
  • podpora našich franšízových pobočiek (dohľad na dodržiavaní vizuálnej identity, tvorba obsahu na LCD obrazovky, pozvánky a organizácie otváračiek franšízových pobočiek, vrátane dovozu materiálu alebo fotenia - pokiaľ nie je zabezpečený fotograf, výroba franšízových osvedčení, ...),
  • výber nových a doplnenie/nahradenie existujúcich darčekových predmetov (na základe prieskumu medzi konzultantami),
  • správa e-shopu s marketingovými predmetmi,
  • podpora konzultantov, od zodpovedania e-mailov s otázkami/požiadavkami, cez výrobu certifikátov/diplomov až po zapožičanie reklamných predmetov.

Mzdové ohodnotenie zodpovedajúce tvojím znalostiam a skúsenostiam - vieme, že
kvalitných ľudí a dobré výkony je potrebné oceniť.
Staviame tím! Zdieľanie skúseností a znalostí je pre nás dôležité. Môžeš sa spoľahnúť na
ľudí okolo seba, ale na oplátku čakáme, že aj ty budeš podporovať ostatných členov našej
partie a podieľať sa na ich rozvoji.
Budeš mať príležitosť zažiť si marketing kompletne a budovať silnú značku. Budeš pri raste nového modelu finančného plánovania.

  • Unikátny a rýchlo sa rozvíjajúci projekt
  • Čiastočný homeoffice po skúšobnej dobe
  • Moderné pracovné prostredie
  • Príspevok na stravné nad stanovenú minimálnu povinnosť
  • MultiSport karta
  • Príspevok do III. piliera

Meníme svet financií, pusť sa do toho s nami! Staň sa súčasťou marketingového oddelenia, ktoré má silnú podporu v Prahe. Ak máš rád marketing a sociálne siete, hľadáme práve teba!

Niečo málo k nášmu tímu!
Jedná sa o relatívne malý, ale energický tím, v ktorom sa kladie dôraz na priateľské vzťahy a spoluprácu. „Ťaháme za jedno lano“ pre nás nie je iba prázdna fráza.

Budeš súčasťou nášho tímu, ktorý pracuje na rozvoji úplne nového modelu franšízových pobočiek po celom území Slovenska.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
Canva - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme markeťáka/markeťáčku do nášho tímu, ktorý/á bude mať silnú podporu od našej materskej spoločnosti v Prahe. Pozícia je teda vhodná aj pre absolventa a umožňuje ďalší kariérny rast uchádzača.

Práca je vhodná pre niekoho, kto nemá problém cestovať po Slovensku, má estetické/grafické cítenie a vie to so sociálnymi sieťami. Tvoriť jednoduché vizuály napríklad v Canve mu nerobí problém. Jedná sa o jednočlenný marketingový team, takže rozhľad je veľmi široký: od reklamných kampaní cez podporu obchodu až po darčekové predmety a organizáciu akcií pre spoločnosť.
Do budúcna s rastom firmy počítame aj s rastom marketingového oddelenia. Do tej doby však potrebujeme niekoho s nadšením a chuťou vyhrnúť si rukávy a robiť všetko od plánovania kampaní až po administratívu.

Ostatné požiadavky:
  • vodičský preukaz
  • časová flexibilita
  • základná skúsenosť s marketingom
  • znalosť práce so sociálnymi sieťami
  • znalosť práce s Microsoft Office
  • schopnosť tvoriť jednoduché grafické návrhy/podklady pre sociálne siete (napríklad v Canve)
  • orientácia vo financiách výhodou

Sme SIMPLEA, pobočka českej finančnej skupiny Partners, a v roku 2021 sme úspešne vstúpili na slovenský trh. Klientom prinášame dokonalú finančnú službu, zaisťujúcu im zdravý finančný život, rast ich bohatstva a splnenie finančných cieľov a potrieb. Našim konzultantom, zamestnancom a podnikateľským partnerom zároveň ponúkame skvelú kariérnu príležitosť, zosobnenú v prepojení komplexného finančného plánovania s našimi vlastnými modernými technológiami, skvelým klientským servisom a dlhodobými podnikateľskými hodnotami.

Nestaviame vzdušné zámky, ani nesľubujeme nemožné, naopak, prinášame funkčnú a rokmi overenú produktovo servisnú platformu, ktorá v unikátnom fintechovom prostredí kombinuje naše exkluzívne privátne značky s najlepšími produktami z finančného trhu. Definujeme nové kvalitatívne štandardy a spolu s Vami píšeme nový, ambiciózny príbeh, v ktorom má každý šancu naplniť obsahom svoju vlastnú kapitolu a v tej sa stať na dlhú dobu ústrednou postavou.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Kristína Lakatošová
Tel.: +421910366139
E-mail: poslať životopis
ID: 4589551  Dátum zverejnenia: 3.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac