Balič textilu a drobného tovaru bez znalosti AJ

Simple Employment Ltd.

Miesto práce
Plymouth, Veľká Británia
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1490 - 1820 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme pracovníkov na pozíciu balič textilu a drobného tovaru. Znalosť anglického jazyka nie je potrebná. Momentálne obsadzujeme pozície iba pre mužov. Jedná sa o fyzicky nenáročnú prácu - balenie tovaru do krabíc. Mzda je podľa aktuálneho kurzu 9,2€/hod. Fabrika sa nachádza v prímorskom meste Plymouth.

Ubytovanie je vopred zabezpečené v plne zariadených domoch, alebo bytoch. Jedna osoba je vždy ubytovaná na izbe samostatne. Vo fabrike už pracuje viacero Slovákov. Do práce sa dá bez problémov dochádzať pešo, zároveň je to blízko k centru mesta. Letenku hradí zamestnávateľ. Nájom je možné uhradiť z prvej výplaty.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoločnosť sa zaoberá personálno-poradenskou činnosťou a sprostredkovaním práce na území Veľkej Británie.
ID: 2317355  Dátum zverejnenia: 6.11.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1490 - 1820 EUR/mesiac