Asistent/ka v kancelárií (aj pre študentov)

Simplaq s.r.o

Miesto práce
Binarium, Staré Grunty, Karlova Ves
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), internship, stáž
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
6 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho malého tímu hľadáme sympatickú osobu, s ktorou je radosť komunikovať. Ide o dlhodobú pozíciu, nemáme záujem o niekoho, kto to bude brať ako brigádu na krátky čas. Ideálny kandidát je študent/ka VŠ alebo absolvent/ka.

Práca na cca 80 hodín mesačne.

Pracovať budeš v Bratislave, máme pekný moderný office Binarium (Mlynská dolina). Na príležitostnom home-office sa vieme vždy dohodnúť, avšak gro práce je v office.

Na starosti budeš mať kontakt s našimi zákazníkmi - nákupnými centrami v SR a ČR. Budeš im pomáhať pracovať s našou platformou, onboardovať nových klientov a robiť podporu pre existujúcich.

Pracovať budeš s našim interným systémom, nie je to nič zložité a zaškolíme ťa. Dôležitý je zodpovedný prístup a systematickosť v práci.

- start-upové prostredie, v ktorom budeš mať výrazný vplyv na výsledky
- príležitosť rásť, tak ako porastie firma
- mladý kolektív, ktorý vytvára super pracovnú atmosféru
- mzda od 6 EUR/hod a vyššie brutto

Informácie o výberovom konaní

Ak ťa táto pracovná ponuka zaujala, zašli nám svoj:

1. životopis v slovenskom alebo anglickom jazyku na e-mail [email protected]
2. fotografiu v CV alebo samostatne
3. spomeň tvoju motiváciu a skúsenosti s podobnou prácou

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

We digitize malls and business centers. Our SaaS management platform enables them to better interact with visitors and increase their satisfaction.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Tomas Tiefenbach
E-mail: poslať životopis
ID: 4801923  Dátum zverejnenia: 8.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 6 EUR/hod.