Vodič / rozvoz jedál

SIMONS, spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
12.06.2020
Mzdové podmienky (brutto)
800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rozvoz pizze, teplých a studených jedál

Vodič/ vodička musí disponovať platným zdravotným preukazom (preukaz spôsobilosti v potravinárstve)
V prípade záujmu zasielať životopisy s FOTOGRAFIOU emailom na adresu: [email protected], vyhovujúcich záujemcov, budeme kontaktovať telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

gastrodómia

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

príjemné vystupovanie, komunikatívnosť, dostatočné šoférske zručnosti (aktívny vodič minimálne 5 rokov), dobrá orientácia po Bratislave

Sme donášková služba, ktorá pôsobí na trhu už 9 rokov, a ponúka široký výber talianskej pizze, cestoviny, rizotá, šaláty a dezerty. Pizze pečieme v klasickej peci na dreve. Naše jedlá ponúkame výlučne na dovoz, pričom dbáme na výber kvalitných surovín a rýchly dovoz aby sme zabezpečili čo najvyššiu kvalitu ponúkaných jedál.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2152561  Dátum zverejnenia: 9.6.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac