Ekonóm (ka) / asistent(ka) majiteľa prevádzok Mondieu

SIMONI SLOVAKIA, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného človeka s veľkým pracovným nasadením a maximálnou časovou flexibilitou ako ekonóma(ku)/asistenta(ku)/ majiteľa podniku. Náplňou práce sú všetky činnosti spojené s ekonomikou a účtovníctvom spoločnosti ako aj organizačné zabezpečenie pracovných a obchodných rokovaní a vedenie pracovného plánu majiteľa podniku.

Vašou úlohou bude:
- analýza existujúceho ekonomického stavu a vypracovávanie návrhov na jeho optimalizáciu
- dohľad nad správnym a promptným vyplatením dodávateľov, účtovanie odberateľských faktúr
- správa a evidencia účtovnej agendy spoločnosti.
- riešenie otázok súvisiacich s účtovníctvom
- príprava prevodných príkazov, kontakt s bankou, príprava potrebných dokumentov pre banky, kontrola bankových výpisov, účtovanie bankových dokladov
- kontrola podkladov pre DPH a kontrola plnenia daňových povinností
- evidencia pošty, vybavovanie firemnej korešpondencie
- aktívna spolupráca s majiteľom podniku
- organizovanie obchodných a osobných stretnutí majiteľa podniku

Čoko Šanel a Support TEAM Mondieu

Žiadosť o prijatie do zamestnania spolu s profesijným životopisom a fotkou zasielajte priamou odpoveďou cez profesiu.
Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Strojopis - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Očakávame:
• prax na obdobnej pozícii minimálne 2 roky
• minimálne požadované vzdelanie: SŠ
• microsoft office - pokročilý používateľ
• strojopis
• multitasking
• vysoké pracovné nasadenie
• 100%-ná samostatnosť
• zodpovednosť, presnosť, dôslednosť, dochvíľnosť
• vynaliezavosť (dokázať sa vynájsť v každej situácie a predvídať)

Spoločnosť vlastní viacero gastro prevádzok na Slovensku.

www.republikavychodu.sk
www.mondieu.sk
www.lebistro.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2428877  Dátum zverejnenia: 9.2.2016