Call Centrum v NR hľadá zamestnancov na nový projekt pre spoločnosť DIGI.

SIMIO, a.s.

Miesto práce
Piaristická 2, Nitra 949 01, okres Nitra
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
600 - 900 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Komunikácia s klientom, práca s aplikáciou a zapisovanie údajov do PC.

Sme špička vo vzdelávaní na podporu rozvoja komunikačných schopností, čoho dôkazom je náš tím stredného manažmentu a nemálo bývalých zamestnancov s významným uplatnením sa na trhu práce.

Práca je vhodná pre absolventov, pre mamičky s deťmi aj pre ľudí s ambíciami kariérneho rastu. Rovnako tiež pre ľudí s potrebou flexibilného pracovného času. Možnosť HPP na skrátený pracovný úväzok.

Ak cítite potrebu posunúť svoje teoretické znalosti do reálnej roviny, ak Vás nebaví ubíjajúci stereotyp, ak ste komunikačne na úrovni a práca v teréne Vám odčerpáva silu, ktorú by ste mohli venovať rodine, skúste to s nami. Zvoľte si byť svojimi pánmi :)

Môžete sa prísť pozrieť aj osobne na našu prevádzku:

Piaristická 2
949 01 Nitra

- stabilné zamestnanie
- flexibilný pracovný čas
- veľmi dobrá dostupnosť od vlakovej a autobusovej stanice
- istota zárobku
- pevný výplatný termín do 20. dňa nasledujúceho kalendárneho mesiaca
- pracovná doba od pondelka do piatku, od 8:00 do 16:30, bez víkendov a sviatkov
- kariérny rast, možnosť posunu na manažérsku pozíciu
- získavanie cennej praxe v marketingu, telekomunikáciách, a v energetike

Žiadosti spolu so štruktúrovaným životopisom v slovenskom jazyku zasielajte e-mailom, prípadne poštou na dole uvedené kontakty. V prípade nášho záujmu o ďalšiu spoluprácu, budeme vybraných záujemcov kontaktovať s pozvaním na osobný pohovor.

Zaslaním žiadosti nám dávate súhlas k spracovaniu Vašich osobných údajov v internej personálnej databáze v súlade so zákonom č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov, a to až do odvolania písomnou formou. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať.

Kontakt: [email protected] alebo volajte:
+421911457202

Poštou:
Simio, s.r.o.
Nitra 949 01

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Najkľúčovejším predpokladom je chuť pracovať, vzdelávať sa a zarobiť. Ostatné je na nás.

Spoločnosť Simio s.r.o. sprostredkuje služby najmä v oblasti telekomunikácií, energetiky, bankovníctva a zdravotníctva na Slovensku od roku 2008.
ID: 2976604  Dátum zverejnenia: 21.4.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 600 - 900 €