Operátor call centra, fixný mesačný príjem + bonusy

SIMIO, s.r.o.

Miesto práce
Nové Zámky
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
Pravidelný fixný mesačný príjem

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- komunikácia s novými a existujúcimi zákazníkmi za účelom poskytovania služieb spoločnosti Telekom, SPP
- poskytovanie servisu a poradenstva
- propagácia nových produktov
- poskytovanie komplexných informácií o produktoch a službách, riešenie požiadaviek zákazníkov
- zodpovednosť za úlohy spojené so staroslivosťou o zákazníka

- firemné akcie
- klimatizované kancelárie
- zvláštne bonusy
- vianočný večierok
-komplexné zaškolenie nového pracovníka zdarma

Žiadosti spolu so štruktúrovaným životopisom v slovenskom jazyku zasielajte e-mailom, prípadne poštou na dole uvedené kontakty. V prípade nášho záujmu o ďalšiu spoluprácu, budeme vybraných záujemcov kontaktovať s pozvaním na osobný pohovor.

Zaslaním žiadosti nám dávate súhlas k spracovaniu Vašich osobných údajov v internej personálnej databáze v súlade so zákonom č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov, a to až do odvolania písomnou formou. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Komunikatívnosť.

Spoločnosť SIMIO s.r.o. Slovensko s medzinárodným menom pôsobí na Slovenskom trhu osem rokov. Spoločnosť má na Slovensku 4 prevádzky - Nové Zámky, Nitra, Šaľa, Zlaté Moravce.
V súčasnosti máme svoje zastúpenie aj v Českej republike a Poľsku. Chceme zostať nablízku našim klientom, aby sme vždy uspokojili požiadavky aj tých najnáročnejších. Náš nekonvenčný štýl nám umožní si získať stálych zákazníkov, ktorí sú pre nás prioritou.

Štúrova 12
949 01 Nitra

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 2823519   Dátum zverejnenia: 23.11.2016