Úspešná medzinárodná spoločnosť rozširuje prevádzku v Nitre o nové projekty – (telefonický konzultant) Telekom, SPP, Dôvera

SIMIO, a.s.

Miesto práce
Piaristická 2, Nitra 949 01, okres Nitra
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
základný plat + bonusy (priemerná mzda 600€)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť SIMIO sa v roku 2015 stala významným zamestnávateľom v štyroch lokalitách, 50% zamestnancov pracuje v spoločnosti SIMIO niekoľko rokov, majú nadštandardnú podporu, zamestnanecké výhody, istotu stabilného a nadpriemerného zárobku na hlavný pracovný pomer. Našou prioritou je rozvoj schopností, ktoré Vám pomôžu presadiť sa v informačnej dobe. Profesionálny prístup, pracovná doba, ktorá dáva priestor venovať sa rodine a prosperita sú naším každodenným kurzom.
- Telefonická komunikácia a riešenie agendy existujúcich zákazníkov spoločnosti SPP, Telekom a Dôvera - Komplexné zaškolenie zabezpečené v rámci pracovného času
- Práca pod hlavičkou stabilnej spoločnosti s históriou a tradíciou s vedúcim postavením na slovenskom trhu

- hlavný pracovný pomer
- stabilné zamestnanie
- fixný plat + provízie (priemerný zárobok 600€)
- 8 hodinová pracovná doba (8:00 – 16:30 hod.)
- prostredie v prosperujúcej medzinárodnej spoločnosti
- príjemný, dynamický kolektív
- práca v tíme
- zaujímavé firemné benefity, motivačné súťaže a iné výhody
- možnosť kariérneho rastu v rámci spoločnosti
- kompletné zaškolenie
- vzdelávací a školiaci program
- firemné akcie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- komunikatívnosť
- pracovné nasadenie
- kreatívnosť pri verbálnom prejave
- ochota učiť sa nové veci
- zodpovednosť
- lojálnosť
- príjemné vystupovanie a prejav

Spoločnosť Simio s.r.o. sprostredkuje služby najmä v oblasti telekomunikácií, energetiky, bankovníctva a zdravotníctva na Slovensku od roku 2008.
ID: 2663195  Dátum zverejnenia: 5.12.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: základný plat + bonusy (priemerná mzda 600€)