Šaľa –Voľné pracovné miesta pre konzultantov na projektoch Telekom a SPP

SIMIO, a.s.

SIMIO, s. r. o., Hlavná 73, 92701 Šaľa, Nitriansky kraj, okres Šaľa
Termín nástupu
jún
400 - 800 EUR/mesiac, Pravidelný fixný mesačný príjem + bonusy + stravné lístky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Už Vás nebaví pracovať na smeny? Manuálna práca za pásom? Dochádzať za prácou?Nemať voľné víkendy? Chodiť domov neskoro večer a ráno skoro vstávať? Chcete sa viac venovať svojej rodine a záľubám?

My Vám dávame možnosť pracovať na jednu smenu v kancelárskych priestoroch, s vynikajúcou dostupnosťou (5 min. od autobusovej stanice). Tým získate aj viac voľného času pre osobný život.

Spoločnosť SIMIO pôsobí na slovenskom trhu už 8 rokov. Za tento čas sme získali prvé miesto na trhu v oblasti telekomunikácií a energetiky. V súčasnosti prevádzkujeme štyri rozbehnuté pobočky, pričom v každej z nich našlo stále zamestnanie 30 ľudí. Našou prioritou je rozvoj schopností, ktoré Vám pomôžu presadiť sa v informačnej dobe. Profesionálny prístup, pracovná doba, ktorá dáva priestor venovať sa rodine.

Práca je vhodná pre absolventov ako aj pre uchádzačov bez praxe. Každý uchádzač prejde kompletným školiacim procesom a následne sa stane plnohodnotným zamestnancom.

Náplň práce:
Komunikácia so zákazníkmi spoločnosti Telekom, SPP a Dôvera. Práca na databázach našich obchodných partnerov v pohodlí kancelárie. Zamestnanec komunikuje s klientom a zaznamenáva dáta do informačného systému na svojom PC. Práca je vhodná pre absolventov ako aj pre uchádzačov bez praxe. Každý uchádzač prejde kompletným školiacim procesom a následne sa stane plnohodnotným zamestnancom.

Tešíme sa na spoluprácu s Vami na nasledujúcich projektoch:

Projekt Telekom:
- komunikácia s novými a existujúcimi zákazníkmi spoločnosti Telekom v pohodlí kancelárie
- poskytovanie komplexných informácií o produktoch a službách, riešenie požiadaviek
- vysoko kvalitné a cenovo dostupné služby
- humánny a profesionálny prístup

Projekt SPP:
- komunikácia s existujúcimi zákazníkmi spoločnosti SPP
- práca pod hlavičkou najväčšieho dodávateľa energií na Slovensku - SPP
- poskytovanie služieb spoločnosti SPP vlastným zákazníkom

- hlavný pracovný pomer
- stabilné zamestnanie
- istota zárobku - fixný plat + bonus
- 8 hodinová pracovná doba (8:00 – 16:30 hod.)
- prostredie v prosperujúcej medzinárodnej spoločnosti
- príjemný, dynamický kolektív
- práca v tíme
- zaujímavé firemné benefity, motivačné súťaže a iné výhody
- možnosť kariérneho rastu v rámci spoločnosti
- kompletné zaškolenie
- vzdelávací a školiaci program
- firemné akcie

Žiadosti spolu so štruktúrovaným životopisom v slovenskom jazyku zasielajte e-mailom, prípadne poštou na dole uvedené kontakty. V prípade nášho záujmu o ďalšiu spoluprácu, budeme vybraných záujemcov kontaktovať s pozvaním na osobný pohovor.

Zaslaním žiadosti nám dávate súhlas k spracovaniu Vašich osobných údajov v internej personálnej databáze v súlade so zákonom č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov, a to až do odvolania písomnou formou. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať.

Kontakt pre Šaľu: [email protected] alebo volajte: + 421 911 524 424 .

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Internet(e-mail, www) - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Dobrá komunikácia a príjemné vystupovanie
- Orientácia na zákazníka a výsledky
- Pozitívne myslenie

Spoločnosť Simio s.r.o. sprostredkuje služby najmä v oblasti telekomunikácií, energetiky, bankovníctva a zdravotníctva na Slovensku od roku 2008.
ID: 2621572  Dátum zverejnenia: 24.6.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 400 - 800 EUR/mesiac, Pravidelný fixný mesačný príjem + bonusy + stravné lístky