Spoločnosť SIMIO rozširuje nové tímy o posledné miesta na kampaniach pre partnera SPP (Telefonický operátor)

SIMIO, a.s.

Štúrova 12, okres Nitra, okres Nové Zámky, okres Šaľa, okres Zlaté Moravce
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
základný plat + bonusy (priemerná mzda 650€)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť SIMIO sa v roku 2015 stala významným zamestnávateľom v štyroch lokalitách, 50% zamestnancov pracuje v spoločnosti SIMIO niekoľko rokov, majú nadštandardnú podporu, zamestnanecké výhody, istotu stabilného a nadpriemerného zárobku na hlavný pracovný pomer. Našou prioritou je rozvoj schopností, ktoré Vám pomôžu presadiť sa v informačnej dobe. Profesionálny prístup, pracovná doba, ktorá dáva priestor venovať sa rodine a prosperita sú naším každodenným kurzom.
- Telefonická komunikácia a riešenie agendy existujúcich zákazníkov spoločnosti SPP - Komplexné zaškolenie zabezpečené v rámci pracovného času
- Práca pod hlavičkou stabilnej spoločnosti s históriou a tradíciou s vedúcim postavením na slovenskom trhu
- Od uchádzačov o zamestnanie pre projekt SPP očakávame zodpovedný prístup k zadaným úlohám, byť tímovým hráčom a pochopenie základných hodnôt spoločnosti SPP
- V prípade záujmu a bližších informácií nás kontaktujte telefonicky alebo emailom

- hlavný pracovný pomer
- stabilné zamestnanie
- istota zárobku - fixný plat + bonus
- 8 hodinová pracovná doba (8:00 – 16:30 hod.)
- prostredie v prosperujúcej medzinárodnej spoločnosti
- príjemný, dynamický kolektív
- práca v tíme
- zaujímavé firemné benefity, motivačné súťaže a iné výhody
- možnosť kariérneho rastu v rámci spoločnosti
- kompletné zaškolenie
- vzdelávací a školiaci program
- firemné akcie

Žiadosti spolu so štruktúrovaným životopisom v slovenskom jazyku si môžete zaslať e-mailom, prípadne poštou na dole uvedené kontakty. V prípade Vašich otázok nás kontaktujte telefonicky. Vybraných záujemcov budeme kontaktovať s pozvaním na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

- komunikatívnosť
- pracovné nasadenie
- kreatívnosť pri verbálnom prejave
- ochota učiť sa nové veci
- zodpovednosť
- lojálnosť
- príjemné vystupovanie a prejav

Spoločnosť Simio s.r.o. sprostredkuje služby najmä v oblasti telekomunikácií, energetiky, bankovníctva a zdravotníctva na Slovensku od roku 2008.
ID: 2561781  Dátum zverejnenia: 14.5.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: základný plat + bonusy (priemerná mzda 650€)