Telefónny konzultant (HPP) - Telekom, SPP, Dôvera. Verifikátor/supervisor na hlavný pracovný pomer

SIMIO, a.s.

okres Nitra, okres Nové Zámky, okres Šaľa, okres Zlaté Moravce
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Pravidelný fixný mesačný príjem + bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Našou filozofiou je poskytovať vysoko kvalitné a cenovo dostupné služby s maximálnou orientáciou na spokojnosť klienta. Vysoký dôraz kladieme na humánny a profesionálny prístup, čím sa stávame spoľahlivým a dôveryhodným partnerom.

Ponúkame prácu v kancelárii na pobočkách v Nitre, v Nových Zámkoch, v Zlatých Moravciach a v novootvorenej pobočke v Šali.

Náplň práce:
Komunikácia so zákazníkmi spoločnosti Telekom, SPP a Dôvera. Práca na databázach našich obchodných partnerov v pohodlí kancelárie. Zamestnanec komunikuje s klientom a zaznamenáva dáta do informačného systému na svojom PC.

Tešíme sa na spoluprácu s Vami na nasledujúcich projektoch:

Projekt Telekom:
- komunikácia s novými a existujúcimi zákazníkmi spoločnosti Telekom v pohodlí kancelárie
- poskytovanie komplexných informácií o produktoch a službách, riešenie požiadaviek
- vysoko kvalitné a cenovo dostupné služby
- humánny prístup

Projekt SPP:
- komunikácia s existujúcimi zákazníkmi spoločnosti SPP
- práca pod hlavičkou najväčšieho dodávateľa energií na Slovensku - SPP
- poskytovanie služieb spoločnosti SPP vlastným zákazníkom
- humánny a profesionálny prístup

Projekt Dôvera:
- kontaktovanie lekárov za účelom aktivácie softwéru Dôvery
- poskytovanie komplexných informácií o produktoch a službách, riešenie požiadaviek zákazníkov
- zodpovednosť za úlohy spojené so starostlivosťou o zákazníka

- hlavný pracovný pomer
- stabilné zamestnanie
- veľmi dobrá dostupnosť od vlakovej a autobusovej stanice
- istota zárobku - fixný plat
- pevný výplatný termín do 20. dňa nasledujúceho kalendárneho mesiaca
- pracovná doba od pondelka do piatku, od 8:00 do 16:30, bez víkendov a sviatkov, práca na jednu zmenu
- kariérny rast (projekt, administratíva, verifikácia, supervisor)
- získavanie praxe v marketingu, telekomunikáciách ,energetike a zdravotníctve
- práca na zaujímavých projektoch
- zamestnanie v stabilnej spoločnosti, ktorá spolupracuje so spoločnosťami Telekom, SPP a Dôvera
- stravné lístky
- platená dovolenka
- sociálne istoty
- sociálny program na podporu a pomoc potrebným a ľuďom v núdzi
- súťaže o hodnotné a vecné ceny
- firemné akcie
- klimatizované kancelárie
- komplexné zaškolenie nových zamestnancov zdarma
- pravidelné tréningy pre rozvoj komunikácie a predajných techník

Žiadosti spolu so štruktúrovaným životopisom v slovenskom jazyku zasielajte e-mailom, prípadne poštou na dole uvedené kontakty. V prípade nášho záujmu o ďalšiu spoluprácu, budeme vybraných záujemcov kontaktovať s pozvaním na osobný pohovor.

Zaslaním žiadosti nám dávate súhlas k spracovaniu Vašich osobných údajov v internej personálnej databáze v súlade so zákonom č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov, a to až do odvolania písomnou formou. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Komunikatívnosť, chuť pracovať

Spoločnosť Simio s.r.o. sprostredkuje služby najmä v oblasti telekomunikácií, energetiky, bankovníctva a zdravotníctva na Slovensku od roku 2008.
ID: 2255071  Dátum zverejnenia: 21.9.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Pravidelný fixný mesačný príjem + bonusy