Nábor agentov SPP (Nové Zámky)

SIMIO, a.s.

SIMIO, s. r. o. M.R.Štefánika 45, Nové Zámky, okres Nové Zámky
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
400 - 800 EUR/mesiac, fixná zložka + variabilná zložka podľa výkonu 400 € - 800 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na základe zverenej databázy spoločnosti SPP telefonické oslovovanie dlhodobých zákazníkov SPP za účelom poskytovania zliav na energie.
Komunikácia s existujúcimi klientmi SPP.
Práca v kancelárii.
Práca v tíme.
Komunikácia so zákazníkom prostredníctvom telefonického rozhovoru.

- Komunikácia s klientom priamo pod hlavičkou spoločnosti SPP
- Práca so zverenou databázou klientov SPP
- Práca na jednu smenu
- Bezplatné školenia na náklady spoločnosti
- Istota platu na základe fixnej mzdy + možnosť vyššieho zárobku na základe bonusov

Žiadosti spolu so štruktúrovaným životopisom v slovenskom jazyku zasielajte e-mailom, prípadne poštou na dole uvedené kontakty. V prípade nášho záujmu o ďalšiu spoluprácu, budeme vybraných záujemcov kontaktovať s pozvaním na osobný pohovor.

Zaslaním žiadosti nám dávate súhlas k spracovaniu Vašich osobných údajov v internej personálnej databáze v súlade so zákonom č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov, a to až do odvolania písomnou formou. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať.

Kontakt pre Nové Zámky: [email protected] alebo volajte: + 421 911 524 424 .

Poštou na:
SIMIO, s. r. o.
M.R.Štefánika 45,
Nové Zámky

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Internet(e-mail, www) - Základy
Microsoft Outlook - Základy
OpenOffice - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Dobrá komunikácia a príjemné vystupovanie
- Orientácia na zákazníka a výsledky
- Pozitívne myslenie a samostatnosť

Spoločnosť Simio s.r.o. sprostredkuje služby najmä v oblasti telekomunikácií, energetiky, bankovníctva a zdravotníctva na Slovensku od roku 2008.
ID: 1750555  Dátum zverejnenia: 7.7.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 400 - 800 EUR/mesiac, fixná zložka + variabilná zložka podľa výkonu 400 € - 800 €