Telefonický operátor - fixný plat, Zlaté Moravce, Nové Zámky

SIMIO, a.s.

Miesto práce
okres Nitra, okres Nové Zámky, okres Zlaté Moravce
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
400 EUR/mesiac, Hodinová mzda a pohyblivá zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naučíme vás komunikovať na profesionálnej úrovni , čím zvýšite svoje šance na pracovnom trhu. Dlhodobá a jednoduchá práca v príjemnom prostredí a v serióznom kolektíve slušných ľudí .Fixná hodinová mzda. Vek nie je rozhodujúci. Vzdelávanie a zaškolenie zabezpečujeme popri práci. Stačí poslať životopis a telefónne číslo. Zavoláme Vám a dohodneme sa na osobnom pohovore, kde budete mať možnosť spoznať nás a my Vás, môžete si o nás veľa prečítať, dôležité je však vidieť sa na vlastné oči 

- firemné akcie
- klimatizované kancelárie
- zvláštne bonusy
- vianočný večierok
-komplexné zaškolenie nového pracovníka zdarma

Žiadosti spolu so štruktúrovaným životopisom v slovenskom jazyku zasielajte e-mailom, prípadne poštou na dole uvedené kontakty. V prípade nášho záujmu o ďalšiu spoluprácu, budeme vybraných záujemcov kontaktovať s pozvaním na osobný pohovor.

Zaslaním žiadosti nám dávate súhlas k spracovaniu Vašich osobných údajov v internej personálnej databáze v súlade so zákonom č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov, a to až do odvolania písomnou formou. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- chuť zarobiť
- chuť niečo dokázať
- chuť učiť sa od najlepšíc
- kariérny rast

Spoločnosť Simio s.r.o. sprostredkuje služby najmä v oblasti telekomunikácií, energetiky, bankovníctva a zdravotníctva na Slovensku od roku 2008.
ID: 1698851  Dátum zverejnenia: 24.3.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 400 EUR/mesiac, Hodinová mzda a pohyblivá zložka