Operátor na brigádu 600 €

SIMIO, s.r.o.

Ľutujeme, spoločnosť ponúkajúca danú pracovnú pozíciu ukončila zverejnenie ponuky na stránke z dôvodu získania dostatočného počtu kandidátov alebo obsadenia voľnej pracovnej pozície.

Ďakujeme za porozumenie.

Zobraziť podobné ponuky

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Štúrova 12, 949 01 Nitra, Nové Zámky
  • Ponúkaný plat (brutto): lukratívna hodinová mzda
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Chcete pracovať v továrni za pásom, alebo v klimatizovanej kancelárii? Chcete zarobiť za mesiac 350 €, alebo 700 €? Chcete sa popri práci vzdelávať a kariérne rásť, alebo chcete zarábať stále rovnako a robiť stále to isté? Táto voľba je na vás. Buďte aktívni a príďte, napíšte alebo volajte.

Simio je spoločnosť, ktorá dáva ľudom príležitosť sa prejaviť, rásť, zarobiť si a pracovať v príjemnom prostredí, vo veselom kolektíve. Našim hlavným partnerom je spoločnosť Telekom, s ktorým robíme bežne nepredajné bonusové promo akcie zamerané na hlasové služby.
Iné výhody
- firemné akcie
- klimatizované kancelárie
- zvláštne bonusy
- vianočný večierok

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa
Požadovaná prax
Pozícia je vhodná pre absolventa:
Áno
- chuť zarobiť
- chuť niečo dokázať
- chuť učiť sa od najlepších

obchodná agentúra
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Iné služby
Žiadosti spolu so štruktúrovaným životopisom v slovenskom jazyku zasielajte e-mailom, prípadne poštou na dole uvedené kontakty. V prípade nášho záujmu o ďalšiu spoluprácu, budeme vybraných záujemcov kontaktovať s pozvaním na osobný pohovor.

Zaslaním žiadosti nám dávate súhlas k spracovaniu Vašich osobných údajov v internej personálnej databáze v súlade so zákonom č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov, a to až do odvolania písomnou formou. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať.

Kontakt: lubomir.hurban@simio.sk, tel. číslo 0911 771 228
Adresa spoločnosti
SIMIO s.r.o.
Štúrova 12 Zobraziť na mape
949 01 Nitra
ID: 1296842   Dátum zverejnenia: 18.7.2012
Lokalita: Nové Zámky, Nitra
Spoločnosť: SIMIO, s.r.o.
Váš komentár k pracovnej ponuke

neuvedený
Pridať komentár

Pridanie komentára k ponuke