Vodič medzinárodnej dopravy

ŠIMIČEK International Transport, s.r.o.

Miesto práce
Karpatská 743/2, okres Svidník
Termín nástupu
01.12.2016
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vodic nakladneho auta do 12t

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Poľský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

C

Sme dopravná a špedičná firma s tradíciou na trhu od roku 1994, ktorá v roku 2015 z dôvodu platnej legislatívy SR sa rozdelila na dopravnú firmu ŠIMIČEK International Transport s.r.o. a špedičnú firmu Šimiček Milan Transport & Spedition.
Disponujeme vlastnými novými vozidlami, zabezpečujeme a realizujeme prepravy tovaru po celej EU, ale aj do krajín mimo EU. Spolupracujeme dlhodobo s overenými zahraničnými firmami. Naším cieľom je spokojnosť našich zákazníkov.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2421991  Dátum zverejnenia: 11.11.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou