Asistent/ka - francúzsky jazyk

SIMERIS s.r.o.

Miesto práce
Mikovíniho, Trnava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
čo najskôr
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiacmzda od 1 500 € podľa praxe a skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečovanie zahraničných pracovných ciest pre pracovníkov - letenky, hotely, príkazy na ZPC
- preklady, tlmočenie
- preklady technickej dokumentácie do francúzskeho jazyka
- starostlivosť o služobné vozidlá, vodičský preukaz a aktívna jazda podmienkou
- starostlivosť o platné oprávnenia pracovníkov, vybavovanie vstupných formulárov do závodov, prenájom strojov
- podpora k BOZP
- asistencia pri nákupe materiálu, bežný nákup
- rôzne administratívne činnosti v rámci spoločnosti
- denná komunikácia vo francúzskom jazyku

- Zaujímavá práca v rýchlo sa rozvíjajúcej spoločnosti
- Možnosť odborného rastu a využívania jazykových znalostí
- Flexibilná práca v malom tíme

V prípade Vášho záujmu nám prosím pošlite e-mailom Váš profesijný životopis v slovenskom a v francúzskom jazyku s uvedením telefonického kontaktu. Ďakujeme vopred všetkým záujemcom, z časových dôvodov však budeme kontaktovať iba vybraných kandidátov.

Zaslaním životopisu nám dávate súhlas so spracovaním a archiváciou Vašich osobných údajov v našej internej databáze v súlade so zákonom č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov. Uvedené údaje budú uchovávané po dobu 1 roka, následne budú zlikvidované.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, technické vzdelanie, tlmočníctvo

Jazykové znalosti

Francúzsky jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Access - Základy
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zodpovednosť, samostatnosť
- flexibilita
- komunikatívnosť
- výborné organizačné schopnosti
- aktívna znalosť francúzskeho jazyka nevyhnutnou podmienkou + znalosť anglického jazyka výhodou

Spoločnosť SIMERIS je inžinierska spoločnosť, ktorá sa orientuje na poskytovanie širokého spektra služieb v priemyselnom prostredí. Zaoberá sa inštaláciou strojov, údržbou, robotickými riešeniami, automatizáciou a modifikáciami výrobných liniek.

Spoločnosť SIMERIS bola založená v roku 2004 ako priemyselný a systémový integrátor vo výrobných podnikoch, nielen v automobilovom priemysle. O kvalite služieb spoločnosti svedčí úspešné dlhoročné pôsobenie na slovenskom trhu i na trhoch ostatných členských štátov EÚ.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 502786  Dátum zverejnenia: 3.1.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac